62 Mbps ınternet yeter mi?

ping olmasını isemiyorsanız ethernet kullanın ve yalnızca siz kullanın,başka bir cihaz kullanırsa hız bölünür ping çıkar. En verimliis Fiber ama maalesef yok. En azından bende yeterli oluyor 75mbps vdsl var.

Merhaba. Yakin bir zamanda Türkiye'ye geldim. Birkaç ay veya daha fazla kalmam gerek. Bir ev tuttum ve bana internet lazim. Netspeed arastirdim, satin aldim ve simdi onay beklemek kaldi. Altyapim 62Mbps destekliyor sitede dedigine gore sizce yeterli mi? Oyunlarda ping sorunu olur mu? Yayin acmaya yeterli olur mu? Indirme hizi Steam ve web tarayicilarinda kac MB olur tahmini? Teşekkürler.

Bu arada VDSL, fiber degil.
Indiriminizi aldınız mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 9
Bence yeter. Hem yayın için hem indirme için
Zaten 7mb yeterli olur genelde gunleri bos olurum afk iken indirir yeterlidir bence de eger 7mb cikarsa.
Ping ile indirme hızı alakasız. Yayın açmadan kastınız izlemek içinse yeterli, siz yayınlayacaksanız upload önemli. Günlük kullanım için rahat yeter, oyun indirmeniz çok uzun sürmez.
8 upload hizi veriyolar. Discord da falan yayin acacagim, olmadi twitch'e falan bakarim. Yeterli olur mu 8 upload 720p veya 1080p goruntu icin?

ping olmasını isemiyorsanız ethernet kullanın ve yalnızca siz kullanın,başka bir cihaz kullanırsa hız bölünür ping çıkar. En verimliis Fiber ama maalesef yok. En azından bende yeterli oluyor 75mbps vdsl var.
Evde 3 kisiyiz, sadece ethernet benim pc de olacak. Bir de televizyonda netflix 3 telefonda wifi cart curt baska yok

Indiriminizi aldınız mı?
yukarida bi arkadasta sormustu, ben kodu kullandim tesekkurler🙏

Zaten 7MB yeterli olur genelde gunleri bos olurum AFK iken indirir yeterlidir bence de eger 7MB cikarsa.

8 upload hizi veriyorlar. Discord da falan yayin acacagim, olmadi Twitch'e falan bakarim. Yeterli olur mu 8 upload 720p veya 1080p goruntu icin?

Evde başka kullananlarda olacağı için 720p yayına yeterli olur. Tek kullanırsanız 1080'de yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı