İnternet hızım 15 Mbps mi destekliyor 62 Mbps mi?

ZTN ZXHN H168A V2.0 model
Modeminiz ADSL destekliyor eğer istediğiniz hızlara ulaşmak istiyorsanız VDSL bir modem almanız veya Türk Telekomdan (eğer böyle bir hakkınız varsa) modem değişimi talep etmeniz gerekli.
Hocam modemin kurulumunu videolara vs bakarak ben de yapabilirim sanırım. Bana paketimle uyumsuz 200 küsür TL lik modem satmaları çok saçma geliyor.
Türk Telekom izin veriyorsa öyle yapmanız daha iyi olacaktır. Bunu yapabilmeniz için size kullanıcı adı ve şifre göndermeleri ve sistemden hattınızı VDSL yapmaları gerekli siz de kullanıcı adı ve şifreyi yeni modeminizdeki VDSL bölümüne gireceksiniz. Zaten modeminizin kurulum videoları internette vardır. Çok kısa bir işlem. Umarım Türk Telekom o kullanıcı adı ve şifreyi size gönderiyordur.

Ayrıca o modemi sana satmaları gercekten saçmalık. Klasik Türk Telekom, herkes böyle saçmalıklar yapmasından şikayetçi zaten. Ben de servis sağlayıcımı böyle saçmalıklarla uğraştırdığı için değiştirdim.

Son düzenleme:
Modeminiz ADSL destekliyor eğer istediğiniz hızlara ulaşmak istiyorsanız VDSL bir modem almanız veya Türk Telekomdan (eğer böyle bir hakkınız varsa) modem değişimi talep etmeniz gerekli.

Türk Telekom izin veriyorsa öyle yapmanız daha iyi olacaktır. Bunu yapabilmeniz için size kullanıcı adı ve şifre göndermeleri ve sistemden hattınızı VDSL yapmaları gerekli siz de kullanıcı adı ve şifreyi yeni modeminizdeki VDSL bölümüne gireceksiniz. Zaten modeminizin kueulum videoları internette vardır. Çok kısa bir işlem. Umarım Türk Telekom o kullanıcı adı ve şifreyi size gönderiyordur.
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı