6200 monitor hariç sistem toplama

Bütçe
6500
Bütçe 6500 diyor diye o civarda topladım.
IMG_20200119_001227.jpg

Bahsettiğin kasa fiyatının hakkını vermeyen gereksiz bir kasa onun yerine Corsair Spec Delta veya benim attığım kasaya bakınız
Hakkını vermeyen derken? sizin topladığınız sistemde 1660 li sistem 6100 tl superior gold da işlemciyi 3600 e çektiğin zaman anakartı asus prime çektiğin zaman 6100-6200 e geliyorki bune ek olarak sistemde rtx260 super var hangi mantıklıkla hakkını vermiyo anlamadım

Hakkını vermeyen derken? sizin topladığınız sistemde 1660 li sistem 6100 tl superior gold da işlemciyi 3600 e çektiğin zaman anakartı asus prime çektiğin zaman 6100-6200 e geliyorki bune ek olarak sistemde rtx260 super var hangi mantıklıkla hakkını vermiyo anlamadım
Kasadan bahsettim birdaha oku istersen ayrıca sistemdeki Ssd'de kronik sıkıntılı

Kasadan bahsettim birdaha oku istersen ayrıca sistemdeki Ssd'de kronik sıkıntılı
aynen ben genel olarak sistemden bahsettin sandım.Kasası sogutmada başarız kaldığını bende duydum okudum ama kasa night shark ile dğeiştirilebilir başarılı bi kasa +50 tl verip.SSd de aynı şekilde farklı marka tercih edilebilir.Bende önümüzdeki hafta içinde bu sistemi toplayağımdan bayağa araştırdım işlemci 3600 yükseltip anakart prime 450m k çıkardığın zaman kasa ve ssd değişikiğiyle 6100-6200 güzel bir sistem oluyor.Varsa eğer başka önerin iyi olur yakın zamanda toplayacağım çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı