6200 TL'ye laptop önerisi

İbekirPRO

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir bilgisayar almak istiyorum 1-2 ay sonra. Bütçemi aşamam, sınır 6200 TL. GTA 5 yüksek-normal karışımı 55-60 FPS alacak bilgisayar olsun. Kesinlikle laptop olmalı ve sonradan SSD falan falan alamam. PC modelini söyleyin isterseniz. Site linki de olabilir ama model daha iyi olacaktır.

Bu ikisinden birini almanızı öneririm.

En kötü-iyi ekran kartı 1650. Bunun içinde en son en az 7000TL bütçe gerekiyordu. Intel HD Graphics Master race yapacaksınız artık.

Edit Mx330 diye bir ekran kartı varmış.

250 TL artırırsanız gayet güzel bir model. 7000 civarı bütçeye bunlardan 10 kat daha iyi laptoplar var bu bütçe biraz arada kalan bir bütçe.

250 TL artırırsanız gayet güzel bir model. 7000 civarı bütçeye bunlardan 10 kat daha iyi laptoplar var bu bütçe biraz arada kalan bir bütçe.

Arkadaşın dediği gibi 7000 fiyatlarında çok güzel laptoplar var. Bence biraz daha bekleyip ekle tabi acelen yoksa.

Hocam hem gtx1050 hem de hp ısınıyor diyorlar.Ama pavilion modeli.Kronik sorunlu.

Hocam bütçeyi biraz daha arttırın çok daha iyi laptoplar var.

Ben bir bilgisayar almak istiyorum 1-2 ay sonra. Bütçemi aşamam, sınır 6200 TL. GTA 5 yüksek-normal karışımı 55-60 FPS alacak bilgisayar olsun. Kesinlikle laptop olmalı ve sonradan SSD falan falan alamam. PC modelini söyleyin isterseniz. Site linki de olabilir ama model daha iyi olacaktır.
Dostum önerim eğer çok aşmayacaksa 7e g770 veya hp pavilion 15 modeli var 7e önerim budur bunları düşün derim gaming laptop çünkü

6200 e bunları bırakıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı