6300 TL bütçe PC önerisi

ModArt PC-MA1'e bakabilirsiniz. Bütçenin altında fakat 6300'e daha iyi bir sistem pek düşünemiyorum. Olsa olsa işlemci yükseltilebilir.

Ben incelemesini de yaptım bakabilirsiniz.

Bu bilgisayarda ModArt PC-MA1'den farklı olarak sadece bir tık üstü anakart, bir tık üstü işlemci, 100W daha fazla PSU bulunuyor. Başka farkları yok. Bunlar için ek olarak neredeyse 1000 TL verilir mi? Bence verilmez. Sadece işlemci için verilebilir. En kötü onu da söküp satarsınız. Yerine AMD Ryzen 5 3600 alırsanız. Yine kara geçmiş olursunuz.

ModArt PC-MA1'e bakabilirsiniz. Bütçenin altında fakat 6300'e daha iyi bir sistem pek düşünemiyorum. Olsa olsa işlemci yükseltilebilir.

Ben incelemesini de yaptım bakabilirsiniz.

Başka arkadaşlar da öneri yapacaktır. Ben bunu atayım. CYBER-1660S / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 512GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.tr

Sistem 2 3 saat önce 6000 idi şimdi zam gelmiş. :(
Fiyatlara baktığımda elimle dizsem daha çok çıkıyor site güvenilir mi 2. el alıp koymuyorlar değil mi ?

Fiyatlara baktığımda elimle dizsem daha çok çıkıyor site güvenilir mi 2. el alıp koymuyorlar değil mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun başında siteden bahsediyor. İzlemenizi tavsiye ederim. İncelememi de okumadıysanız okuyabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun başında siteden bahsediyor. İzlemenizi tavsiye ederim. İncelememi de okumadıysanız okuyabilirsiniz.

Sistem güzel fiyatı da çok uygun fakat bunun intel olan modeli yok mu :D

Geri
Yukarı