6300 TL Civarı Oyun Laptopu Tavsiyesi

Oyuncu laptoplarını fazla bilmem ama şu dikkatimi çekti. 6300TL.
10. nesil bir işlemci ve GTX 1650 var.
Ayrıca 256 GB M.2 SSD bulunuyor.

Pc topla itopyadan gayet uygun pcler
Biliyorum ama bana laptop lazım . Laptop önerirsiniz sevinirim.
Oyuncu laptoplarını fazla bilmem ama şu dikkatimi çekti. 6300TL

Çok teşekkür ederim dikkat eticem. Başka tavsiyeler?

Geldi yine masaüstüsünü sevdiklerim. Bi salın kardeşim artık şu laptop bölümünü yahu :D

Üç bilgisayar da alınabilir bilgisayarlar. HP ve Asus modellerini bizzat kullandım. Sıcaklık takıntınız varsa HP son tercihiniz olsun.

Arkadaşımız laptop istediğine göre fazla yolculuk yapan birisi. Yolculuk yaparken masaüstünü sırtına yüklersin arkadaşımız için taşırsın artık. Monitörü de unutma taşırken.

Merhaba, laptop alacağım ama bir türlü hangisini alacağına karar veremiyorum. 6300 TL civarı oyun laptopu öneriniz nedir? Teşekkürler.
Aşağıdaki laptop bence en iyi tercih.

Geldi yine masaüstüsünü sevdiklerim. Bir salın kardeşim artık şu laptop bölümünü yahu :D

Üç bilgisayar da alınabilir bilgisayarlar. HP ve ASUS modellerini bizzat kullandım. Sıcaklık takıntınız varsa HP son tercihiniz olsun.

Listede 3 laptop vardı üçünüde atmışsınız teşekkürler😀. HP olan için yorumlarında çok ısınıyor ve pili hiç dayanmıyor diyorlar sizce nasıldır? ASUS olanı mı alayım?
Arkadaşımız laptop istediğine göre fazla yolculuk yapan birisi. Yolculuk yaparken masaüstünü sırtına yüklersin arkadaşımız için taşırsın artık. Monitörü de unutma taşırken.

Aşağıdaki laptop bence en iyi tercih.
Lise geçtiğim için laptop almalıyım , yorumunuz güzelmiş😂. Asus nasıldır? YouTubeer olmayı düşünüyorum 😁sıkıntı çıkarır mı?

Lise geçtiğim için laptop almalıyım , yorumunuz güzelmiş😂. Asus nasıldır? YouTubeer olmayı düşünüyorum 😁sıkıntı çıkarır mı?
Asus bu sektörün en iyileri arasında %100 ilk 5'e girer. Bence laptop alacaksan Asus veya MSI alacaksın senelerce eskimeyecek. Youtuber olmak için de gayet yeterlidir. Bu fiyata genelde 8GB RAM'li laptop alınabiliyor. İleride 8 GB daha RAM takarsanız sizi çok uzun süre götürür.

Asus bu sektörün en iyileri arasında %100 ilk 5'e girer. Bence laptop alacaksan Asus veya MSI alacaksın senelerce eskimeyecek. Youtuber olmak için de gayet yeterlidir. Bu fiyata genelde 8GB RAM'li laptop alınabiliyor. İleride 8 GB daha RAM takarsanız sizi çok uzun süre götürür.
İşlemcisi nasıldır? Sıkıntı çıkarır mı?

İşlemcisi nasıldır? Sıkıntı çıkarır mı?
Şu anda forumda sistem toplama konusu açsanız. Herkes Ryzen işlemci önerir. Yani Ryzen işlemcilerden kuşkunuz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı