630M sürücüsü nereden indirilir?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım NVIDIA GeForce 630M. Ben ekran kartımı yeniden yüklemek istediğim de bir driver indirmek istiyorum resmi sitesin de biraz eski olduğu için bulamadım eskiden bulunuyordu. NVIDIA GeForce 630M driverini bilen varsa link atabilir mi? İşletim sistemim Windows 10 - 64 Bit.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Experience uygulamasını indirip hesap aç. Daha sonra program kendi en güncel sürücüyü buluyor zaten sen de kuruyorsun.

Geçenler de GeForce Experience uygulaması indirdim bilgisayarım da kurmak istedim önceden kullanıyordum artık benim bilgisayarımın modelinin bu sürücü uygulamasını desteklemediğini söyledi uygulamayı kurarken hata veriyor desteklenmiyor diye hayal kırıklığına uğradım 2 yıl kullanmıştım dediğin uygulamayı😞

391.35 sürümünün daha üstü yok hocam.

Bu sürücüyü bilgisayarımın destekleyeceğini sanmıyorum hatta indireyim şimdi büyük ihtimalle desteklenmiyor diyecek.

Uygulama yüklendi hayret ben öncesinde herhalde başka sürümü kurmak istemiştim olmamıştı desteklenmiyor demişti samanlıkta iğne aramışım harbiden sağ ol.😇

Hocam burada neden bilgi yok diyor sürücü kur dediğim de başarısız diyor üste GeForce son sürüm var diyor burada bir şey yapmamıza gerek yok değil mi güncel olup olmadığı burada belli olur herhalde bir oyun ekle diyor.
Adsız.png

Son düzenleme:
Hocam daha güncelleme gelmeyecek desteği kesildi. GeForce'ye güncelleme gelirse o güncellenir sadece. 391.35 sürümünün daha üstü gelmeyecek.

Hocam hazır değil diyor yani ekran kartın onu da desteklemiyor en düşük ihtimalle GTX 600 olması gerekiyor diyor.

Hocam henüz oyun yüklemedim daha ben PES 2013-2015 gibi düşük sistem gereksinimli oyunlar yükleyebilirim, şimdi normalde bu bana önerdiğin uygulama işe yaramaz mı kaldırayım mı?

Hocam henüz oyun yüklemedim daha ben PES 2013-2015 gibi düşük sistem gereksinimli oyunlar yükleyebilirim, şimdi normalde bu bana önerdiğin uygulama işe yaramaz mı kaldırayım mı?

Hocam aslında GeForce'ye gerek yok ama sana kalmış bir şey istersen dursun istersen kalsın oyunlarda sorun yaratmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı