Diğer 64 Bit destesi ne zaman biter?

Ekran kartının işlemcisi olan bit, bellekler arası iletişim veri yolunu temsil eden bir birimdir. Bellek ile iletişim bit aracılığı ile bir veri yolu üzerinden sağlanır. Bir ekran kartı 128 bit 256 bit ya da 64 bit değerlerinde olabilir. Bit değeri arttıkça bilgisayarın performansı da artacaktır.

Ekran kartının işlemcisi olan bit, bellekler arası iletişim veri yolunu temsil eden bir birimdir. Bellek ile iletişim bit aracılığı ile bir veri yolu üzerinden sağlanır. Bir ekran kartı 128 bit 256 bit ya da 64 Bit değerlerinde olabilir. Bit değeri arttıkça bilgisayarın performansı da artacaktır.

kaynak:Ekran kartı bit nedir? Ekran kartı bit değeri ne işe yarar, ne kadar önemlidir?.

Ekran kartının veri yolu genişliği gibi bir şey. İşletim sistemi ile alakası yok :)

Anladım hocam bir kez daha aydınlandım ve şunu demek istiyorum bazı sarhoş arkadaşlar şunu diyor o zaman 64 Bit mi kaldı lan laf o zaman onları:)

Ekran kartının işlemcisi olan bit, bellekler arası iletişim veri yolunu temsil eden bir birimdir. Bellek ile iletişim bit aracılığı ile bir veri yolu üzerinden sağlanır. Bir ekran kartı 128 bit 256 bit ya da 64 Bit değerlerinde olabilir. Bit değeri arttıkça bilgisayarın performansı da artacaktır.

Kaynak:Ekran kartı bit nedir? Ekran kartı bit değeri ne işe yarar, ne kadar önemlidir?.

Anladım hocam teşekkür ederim o zaman bir 30 yıl daha 64 Bit de devam.

Kaynak:Ekran kartı bit nedir? Ekran kartı bit değeri ne işe yarar, ne kadar önemlidir?.

Hocam o bitler renkler için değil miydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı