Çözüldü 64 Bit ISDone.dll Dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Buyur. SysWow64 klasörüne atın. Bu klasörlere C:/Windows yolundan ulaşabilirsiniz. Kopyalama işlemini gerçekleştirdikten sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştır ilk önce "C:\Windows\System64 " yaz"Enter" tuşuna bas sonra regsvr32 isdone.dll yazıp "Enter" tuşuna bas sonra bilgisayarını yeniden başlat sonra kuruluma geç.
Benim de bir çözüm yöntemim var konu hort olacak ama olsun en azından bu söyleyeceklerim ile çözen birisi olur diye yazıyorum. Kuracağınız oyun yada program setup'una sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın ve kuracağınız diskin harfini seçin ( Oyun için D diskini Kullanıyorsunuz diyelim ) D diskini seçtikten sonra kurulumu başlatın sorunsuz şekilde kuracaktır. Bu dll işleriyle çok uğraştım hiç biri çözmemişti benim sorunu ben böyle kurtuldum.

Benim de bir çözüm yöntemim var konu hort olacak ama olsun en azından bu söyleyeceklerim ile çözen birisi olur diye yazıyorum. Kuracağınız oyun yada program setup'una sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın ve kuracağınız diskin harfini seçin ( Oyun için D diskini Kullanıyorsunuz diyelim ) D diskini seçtikten sonra kurulumu başlatın sorunsuz şekilde kuracaktır. Bu dll işleriyle çok uğraştım hiç biri çözmemişti benim sorunu ben böyle kurtuldum.
yaa uğraşıp uğraşıp duruyorum. İlk başta inanmamıştım ama sizin yönteminiz işe yaradı, çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı