64 GB flash disk önerisi

Bütçe
Max 300 Tl
Yazma hızı düşük, önermiyoruz. 15-20 MB gibi komik rakamlar veriyor.
64 GB kaliteli bir model olursa güzel olur.
Bütçeniz 128 GB modeller için de yeterli.

Yazma hızı düşük, önermiyoruz. 15-20 MB gibi komik rakamlar veriyor.

Bütçeniz 128 GB modeller için de yeterli.

64 GB'nin yazma hızını pek önemsemedim, sonuçta kapasite sınırlı diye min. fiyattan önermiştim.

Hocam ama bir konu var, laptop sistemimde 500 gb'a yakın verim var ve depoya çekmem lazım. Malum flash belleklerde çok uçuk. Ne yapabilirim?

64 GB'nin yazma hızını pek önemsemedim, sonuçta kapasite sınırlı diye min. fiyattan önermiştim.
Minimum fiyattan değil modele ve sunduğu özelliklere, kalitesine göre sunulmalı.

Örneğin, SanDisk'in Cruzer Blade diye bir belleği var ama ne yazık ki veriler bir anda gitme sorunu var.

Hocam ama bir konu var, laptop sistemimde 500 gb'a yakın verim var ve depoya çekmem lazım. Malum flash belleklerde çok uçuk. Ne yapabilirim?
Siz de haklısınız aslında. Ama gidip de Exodia gibi rezil bir belleği aldırmak istemiyorum.

@B 52 Stratofortress hocam kullanıyordu onu.

Siz de haklısınız aslında. Ama gidip de Exodia gibi rezil bir belleği aldırmak istemiyorum.

@B 52 Stratofortress hocam kullanıyordu onu.

Bu şekil kutular gördüm. Laptoptaki verileri çekmek için bunun içine m2 alsam onunla depolama ve aktarma sağlıklı olur mu?

Dümdüz çöp, elimde bu Exodia'nın 32 GB modeli var; 120 MB/s falan okuyor ama gel gör ki yazma yapayım dediğimde 10-15 MB/s gibi komik bir değer veriyor. 30 TL'ye bir indirimde almıştım, öylece bi' kenarda yer kaplamaktan başka bir şeye yaramıyor. 🙄

Uzun zamandır bunu kullanıyorum öneririm, gayet iyi:

Yeni konular

Geri
Yukarı