64 GB RAM'li Güçlü PC toplama

Furkancanxt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok güçlü bir sistem toplamak istiyorum ama fazla anlamıyorum. İstediğim özellikler 64 GB RAM, çift kavisli monitör. Buna uygun bi sistem yazar misiniz? Bütçede hiç sıkıntı yoktur detaylı bi şekilde yazarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe sınırsızsa gir Vatan bilgisayara en pahalı ürünleri seç işte.
Öyle olmuyor malesef, birileri denemiş buyrun izleyin:ROFL:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Napacaksın o kadar pahalı sistemi. 5000 ₺'ye bile güzel bir bilgisayar toplayabilirsin. 64 GB RAM'e gerek yok. Tabi eğer sunucu bilgisayarına ihtiyacım var diyorsan o başka.

64 GB Belleği ne yapacaksın. Ayrıca sınırsız bütçe nedir dostum hayali sistem mi kuruyorsun?
Hayal falan değil. Kuracam. Detaylı bi şekilde yazarsanız sevinirim.

Abici
Napacaksın o kadar pahalı sistemi. 5000 ₺'ye bile güzel bir bilgisayar toplayabilirsin. 64 GB RAM'e gerek yok. Tabi eğer sunucu bilgisayarına ihtiyacım var diyorsan o başka.

Abicim zevk için hem de youtube'a başlıcam o yüzden.

Hocam ailevi durumunuza karışmak gibi olmasın ama sanırım iyi. Çünkü dalga geçermiş gibi 64 GB. :) Tamer Yeşildağ'ın bile 64 GB. :)

Tam fiyat belirtiniz. 64 GB RAM'li sistem vb hayal kurmayın. Sistemi almayacaksanız da boşu boşuna insanları uğraştırmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı