70 bin TL oyuncu bilgisayarı önerisi

atomafak

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, benim 65 70klık bir bütçem var ve alabildiğim en iyi dizüstü bilgisayarı almak istiyorum ancak HP, Excalibur, Dell, Acer gibi markaları tercih etmiyorum. Sanırım ekran kartına verdiği watt değeri önemli ancak MSI'a bile baksam 4070e 115 watt verdiğini gördüm kafam karıştı yardımcı olur musunuz?

Edit: Öyle bir cihaz istiyorum ki 5 yıl sonra bile istediğim oyunu oynayabileyim çünkü yazılım işiyle uğraşıyorum ve beni önümüzdeki 5 yıl boyunca üzmemesi gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. ASUS ROG Zephyrus G15: Bu dizüstü bilgisayar, güçlü donanımı ve ince tasarımıyla dikkat çeker. AMD Ryzen işlemci ve NVIDIA GeForce RTX grafik kartıyla oyun performansı ve çoklu görev performansı sağlar.
  2. MSI GE76 Raider: MSI'nın güçlü ve geniş ekranlı dizüstü bilgisayarı, yüksek performanslı işlemci ve ekran kartıyla uzun vadeli kullanım için idealdir. Özellikle geniş ekranı ve güçlü soğutma sistemiyle dikkat çeker.
  3. Lenovo Legion 7i: Lenovo'nun oyuncu odaklı dizüstü bilgisayarı, yüksek performanslı bileşenleri ve sağlam yapılarıyla uzun vadeli kullanım için uygundur. NVIDIA GeForce RTX grafik kartı ve güçlü işlemciyle oyun performansı sağlar.

Herkese merhaba, benim 65 70klık bir bütçem var ve alabildiğim en iyi dizüstü bilgisayarı almak istiyorum ancak HP, Excalibur, Dell, Acer gibi markaları tercih etmiyorum. Sanırım ekran kartına verdiği watt değeri önemli ancak MSI'a bile baksam 4070e 115 watt verdiğini gördüm kafam karıştı yardımcı olur musunuz?

Edit: Öyle bir cihaz istiyorum ki 5 yıl sonra bile istediğim oyunu oynayabileyim çünkü yazılım işiyle uğraşıyorum ve beni önümüzdeki 5 yıl boyunca üzmemesi gerek.

Geri
Yukarı