64 GB USB 2.0 bellek 22 TL!

Güncelleme:
Ürün Aras Kargo'ya verildi şu an dağıtım merkezine doğru geliyor. Geldiği zaman incelemesini yapacağım.

Eki Görüntüle 1455077

Eki Görüntüle 1456168

Ürün geldi, exFAT şeklinde geldi bende hemen taktım h2Testw'ye soktum. 2 saat süre verdi, bu süreçte oyun oynayacağım test bitince konuya ekleyeceğim.

Eki Görüntüle 1456171

Şu an 32 GB'nin üstünde veri yazdı. Ben yine de 60 GB'ya kadar bekleyeceğim. %90 ihtimale fake değil.

Eki Görüntüle 1456246

Merakla son sonucu bekliyorum fakat ben gene de almam. Belki cidden fake değil fakat ömrü kısa olabilir. Bir gün ansızın bozulur sonra verileri kaybedince soğuk su içmek kalır sadece o yüzden gene almam :D

1658246593899.png

Şu anda yeni kullanıcı bonusu diye 19 kuruş görünüyor. Bu doğru mu? Doğruysa vergi dahil kaç TL'ye patlar bana?

Eki Görüntüle 1456399
Şu anda yeni kullanıcı bonusu diye 19 kuruş görünüyor. Bu doğru mu? Doğruysa vergi dahil kaç TL'ye patlar bana?

Ben vergi dahil 22 TL'ye aldım.

Merakla son sonucu bekliyorum fakat ben gene de almam. Belki cidden fake değil fakat ömrü kısa olabilir. Bir gün ansızın bozulur sonra verileri kaybedince soğuk su içmek kalır sadece o yüzden gene almam :D

Cidden 64 GB çıktı. Ama saniyede 7,9 MB yazıyor. Bende exFAT olduğu için böyle olduğunu düşünüp Low Level Format attım. Şu an hala devam ediyor.

1658249723860.png

USB'nin Smart verilerine ulaşılamıyor bu arada :D

Ben vergi dahil 22 TL'ye aldım.

Cidden 64 GB çıktı. Ama saniyede 7,9 MB yazıyor. Bende exFAT olduğu için böyle olduğunu düşünüp Low Level Format attım. Şu an hala devam ediyor.

Eki Görüntüle 1456463

USB'nin Smart verilerine ulaşılamıyor bu arada :D
Peki hocam ısınma problemi gibi bir sorun var mı? Bazı flash bellekler 5 DK takılı bıraksan üstünde yumurta pişecek duruma geliyor :D

İçinde world dosyaları falan var, hala çalışıyor bir sıkıntı görmedim.
Siparişi verdim. Kenarda dursun bedavaya geliyor. Türkiye'de 64 GB USB 2.0 bu fiyata sıfır ürün bulamazsın.

Bu ürün gibi sudan ucuz USB 3.0 olursa onu da alalım. :)

İçinde world dosyaları falan var, hala çalışıyor bir sıkıntı görmedim.
Ürün elime siparişimindin sonra 12. Günü elime ulaştı. İlk geldiğinde exFAT biçimindeydi direkt 13GB resimler ve videolar olarak klasörü kopyalama başladım 25 MB/s kopyalarken 2-3 saniyede bir kopyalama hızı 0 Byte/s düşüp orada bir 2-5 saniye bekleyip tekrar yazma hızı çıkıyor devamlı döngü böyle bende. Biçimlendirme formatları denedim önce NTFS, FAT32 gibi aynı idi. Sonra hızlı biçimlendirme yerine Windows, Mac OS kolay görmesi için normal NTFS biçimlendirme yaptım 1-2 saat arası sürdü tekrar denedim yine aynı. Ürün poşetinde sıfır geldi bu şekilde merak edenler için;
WhatsApp Görsel 2022-09-30 saat 17.43.25.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı