65.000 TL laptop önerisi

Bütçe
65.000

ozyaziciemirhan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG Strix G17

AMD R9 7845HX
NVIDIA RTX 4070 (8GB)
32GB DDR5
2 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Yurtta güzelce oyun oynayabileceğim, CAD programlarında bana sıkıntı yaratmayacak güçlü işlemcili, tercihen 17.3" gibi büyük bir ekranı olan laptop önerebilir misiniz?

Mühendislik programları işlemci üzerinde çok yük bindirebiliyor. Statik hesaplamalarda ve renderlarda kasmayacak 50.000₺-65.000₺ bandında bir laptop bulmaya çalışıyorum.

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler, iyi sosyaller.

Linki düzelttim hocam.
Reis mesela neden bu ? Belki bende alabilirim diye soruyorum .

Linki düzelttim hocam.
Teşekkürler, başka öneriniz var mıdır? Aklımda Strix G17 4060 R9 olanı vardı. Bütün seçeneklere açığım

Rog serisi laptoplar içinde en iyi soğutmaya sahip olanlardan biri ayrıca fiyat bandında 4080 bulunduran daha iyi laptop yok Msı Fazla ısınıyor. Hp olanların da ekran kaliteleri kötü.
Ben Bilgisayardan çok fazla anlamam sana kısacası He oyunu açar ve Sıkıntısız uzun süre donmadan kasmadan oynatır mı diye sorayım .

Teşekkürler, başka öneriniz var mıdır? Aklımda Strix G17 4060 R9 olanı vardı. Bütün seçeneklere açığım
Hocam o fiyat bandına en az 4070 almanızı çıkabiliyorsanız da benim attığımı almanızı tavsiye ederim.

Ben Bilgisayardan çok fazla anlamam sana kısacası He oyunu açar ve Sıkıntısız uzun süre donmadan kasmadan oynatır mı diye sorayım .
4080 var içinde hocam 6-7 sene götürür kasmadan diyim sizi.

Hocam o fiyat bandına en az 4070 almanızı çıkabiliyorsanız da benim attığımı almanızı tavsiye ederim.

4080 var içinde hocam 6-7 sene götürür kasmadan diyim sizi.
G17 modelinde önerebilecekleriniz nelerdir? Fiyat bandı aşağı yukarı aynı. Daha büyük ekran çizimlerde benim işimi daha kolaylaştırır.

Ekranı büyük birşey istiyorsanız bu olabilir. Dediğim gibi soğutma olarak bir tık geride kalıyor fakat o bütçeye 4060 almaya gönlüm elvermez.

Geri
Yukarı