65.000 TL PC sistem önerisi

Bütçe
60-70 bin lira

arddaerienn

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PC dizme konusunda çok bir fikrim yok ama Gaming masaüstü istiyorum artık. 60-70 bin lira gibi bir bütçem var. Ekran kartı olarak RTX 4080 düşünüyorum. Önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, PC dizme konusunda çok bir fikrim yok ama Gaming masaüstü istiyorum artık. 60-70 bin lira gibi bir bütçem var. Ekran kartı olarak RTX 4080 düşünüyorum. Önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Sadece kasa mı?

Hocam, rtx 4080 alıyorsan diğer bileşenlerde iyi oldun. İşlemci, anakart, ram, psu bunlardan kısma. Zaten 40k 4080, geriye 25k kalıyor. Onunla güzel parçalar alamazsın. 65 veriyorsan zorlayabilirsen 80-85 filan çık. Bari rüya gibi sistemin olsun.

Sadece kasa mı?

Yok her şey için tavsiye lazım bana.

Hocam, RTX 4080 alıyorsan diğer bileşenlerde iyi oldun. İşlemci, anakart, RAM, PSU bunlardan kısma. Zaten 40k 4080, geriye 25k kalıyor. Onunla güzel parçalar alamazsın. 65 veriyorsan zorlayabilirsen 80-85 filan çık. Bari rüya gibi sistemin olsun.

Vallahi verebilirim bir şekilde takside vs girerek ama bana parça adı da lazım işte, hiç bilmiyorum.

Yok her şey için tavsiye lazım bana.

Vallahi verebilirim bir şekilde takside vs girerek ama bana parça adı da lazım işte, hiç bilmiyorum.

Koltuk vs de var mı istediğiniz her şeyi sayar mısınız?

Kasa, monitor, ses sistemi(hala alınıyor mu bilmiyorum), klavye lazım. Koltuk, kulaklık ve farem var.

Güzel bir kulaklığınız varsa ses sistemine pek gerek duyacağınızı sanmıyorum ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı