65-75 bin TL arası otomobil önerisi

Yıl hastalığın olmasaydı s40 ya da e60 520 önerebilirdim güzel makinalar
ama o fiyata citroen c5 bakabilirsin renault ve volkswagen bulaşma abartılan arabalar özellikle renault
Yıl hastalığın olmasaydı s40 ya da e60 520 önerebilirdim güzel makinalar
ama o fiyata citroen c5 bakabilirsin renault ve volkswagen bulaşma abartılan arabalar özellikle renault
tabi citroen de 2012 falan 2015 istiyorsan arkadaşın dediği tourneo ya da linea falan ama şöyle bişey var alacağın 2015 linea ile 2012 c5 in arasında bile deli gibi fark var

Hocam 2012 model 1.4 polo buldum 50km de 74 lira uygun mu sizce? Yıl hastaligi dediginiz ise ogrenci oldugum icin bana sorun cikarmayacak araba ariyorum.
Yani amacim performanstan ziyade bana sıkıntı cikarmamasi ve satmak istedigimde piyasasinin hizli olmasi.

Hocam 2012 model 1.4 polo buldum 50km de 74 lira uygun mu sizce? Yıl hastaligi dediginiz ise ogrenci oldugum icin bana sorun cikarmayacak araba ariyorum.
Yani amacim performanstan ziyade bana sıkıntı cikarmamasi ve satmak istedigimde piyasasinin hizli olmasi.
Öğrenciysen Skoda Rapid bakabilirsin. Ya da Polo 1.0 TSI

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı