%65 Klavye önerisi

Bütçe
700
Bu belki yardımcı olabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 10 tane cherry mx red 140tl civarı. Üstüne zaten Türkçe keycaplerde pahalı bütceyi fazlasıyla aşmaz mı?
@Lasty hocam toplamak pahalı tutar direk öneriniz var mı?

Gereken 3 şey var.
1. Başlıkta dediğim gibi, %65 boyutunda olmalı.
2. Türkçe harfler içermeli.
3. Mekanik olmalı. (Switch fark etmez)
Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
son 1-2 haftadır bende çok araştırdım 700 bandında ancak mebran klavye kalmış birkaç forumda ve tavsiye üzerinde k-60 tarzı klavyelere yöneldim ancak fiyaları 1.2k bandından başlıyordu bende cuma günü daha elime ulaşmadı 800-850 lira civarında elime ulaşacak olan razer blackwidow aldım bu akşama elime ulaşır test edip sana geri dönüş sağlarım ama 600-700 bandında alacak olduğun mekanik klavyeden pek hayır bulamaya bilirsin.

Gereken 3 şey var.
1. Başlıkta dediğim gibi, %65 boyutunda olmalı.
2. Türkçe harfler içermeli.
3. Mekanik olmalı. (Switch fark etmez)
Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Merhaba, bu hafta Ck721 siyah ve beyaz modellerimiz satışta olacak, TTC red switch ve Türkçe olarak.

Merhaba, bu hafta Ck721 siyah ve beyaz modellerimiz satışta olacak, TTC red switch ve Türkçe olarak.
Merhabalar öncelikle teşekkürler. Satış fiyatı ne kadar olacak acaba? Erkenden öğrenme şansım var mı?

Efendim öncelikle kötü eleştiri olarak algılamayın, bazı klavye modelleriniz pek dayanıklı olmuyor.

Geri
Yukarı