65 Mbps altyapıya internet önerisi

Hocam adresi doğru girdim ancak biri burada yok hatta benim çocukda Milleni kullanıyor dedi.

Benim iyi bildiklerim. Fiber olan yerde tabii TurkNet, millenciom, Turkcell Superonline.
Hocam peki Turkcell ne önerirsiniz 65Mbps altyapı olduğu için 65Mbps'den fazla olmayan bir paket önerir misiniz?

Paket önerisi bölgeye göre değşmekte en uygun ve güzel paketi sizin seçmenizi tavsiye ederim. Tavsiyem 35Mbps, 25Mbps paketler uygun olurlar hem de tam hızında verirler onlardan alınabilir.

O zaman TurkNet'i arayayım.

Çok iyi yaparsınız. :)

Şu an elimdeki telefondan hız testi yapınca 1 Mbps oluyor o yüzden ne önerirseniz benim için muhteşem olacak.

😮 Gerçekten berbatmış ben 100Mbps kullanıyorum bana normal geliyor bir keresinde 35Mbps denedim fakat gerçekten bana o bile kötü geldi. Bir de 1Mbps :D

Vodafone bile başvurabilirsiniz en kötü ki tavsiye etmem.

Evinizde Türktelekom altyapısı varsa Turknet alabilirsiniz zaten kendi altyapılarının olmadığı yerlerde telekom alt yapısını kullanıyorlar. Turknet hepsinden daha ucuz ve kullanışlı. Online Destek merkezi yoluyla sorunlarınızı yazışarak çözüyorsunuz. Ben gayet memnunum tavsiye ederim. Bence deneyin zaten taahhüt imzalatmıyorlar ücretsiz iptal edebilirsiniz. Cezası falan olmaz yani. 99 TL ye 65 Mbps internet başka yerde bulamazsın. 25-35 Mbps internetler çöp. Bunu hızlı internetin tadını aldığınızda sizde söyleyeceksiniz. Teknoloji çok hızlı ilerliyor artık 25-35 Mbps internetler günümüz dünyasına göre düşük standartlarda. Ülkemizde insanlar ve operatörler hızlı internete geçişi modern olanı yakalamayı başarmakta zorluk çekiyorlar. En hızlısını ve en ucuzunu almanızı (TurkNet fiyatına göre en hızlı ve en ucuz interneti veriyor.) tavsiye ederim. İyi günler dilerim :)

Geri
Yukarı