65 TL kumaş mouse pad önerisi

umutcan2444

Hectopat
Kumaş mouse padlerin sıkıntısı olur mu? Yani mouse Skatez'lerini eskitir mi bitirirmi gibi problemleri olur mu?
Mouse padler hakkında pek bir bilgim yok belki çoğu kumaş üretiliyordur.
Onu alma bunu al dediğiniz (xrades dışında) mouse pad var mı minimum ölçüleri 40*30. ve sadece mouse pad yani masa boyu olmasa iyi olur çünkü mouse u klavyeden ileride tutuyorum.
Bütce: 65 TL +10 -10 olabilir.

Bu ürünü yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok, alt tarafı kaydırmaz zaten yıkanabiliyor 10 defadan fazla yıkamışımdır bir solma açılmada söz konusu değil bu ürün düşünülebilir ama marka takıntınız vs varsa arkadaşların attıklarını önerebilirim.

Bu ürünü yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok, alt tarafı kaydırmaz zaten yıkanabiliyor 10 defadan fazla yıkamışımdır bir solma açılmada söz konusu değil bu ürün düşünülebilir ama marka takıntınız vs varsa arkadaşların attıklarını önerebilirim.
Hangi modeli kullanıyorsunuz? Fotoğraflardaki kadar canlı gözüküyor mu gerçekte? Dikişli mi lazer kesim mi?

Hangi modeli kullanıyorsunuz? Fotoğraflardaki kadar canlı gözüküyor mu gerçekte? Dikişli mi lazer kesim mi?
Dikis. Koku yoktu bende bazi kisilerde olmus koku ama bende yoktu. Koku cogu mousepad de var. Bu fiyata 3mm mouse pad alıyorsun ve desenli, begenilen bir mouse pad dikisli bir de. Bence XRades al gec butce dusukse.

Yeni konular

Geri
Yukarı