65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı geldi!

Dostum bunak ne demek bir araştır istersen. Sağlık bakanı bile bu sözü kullandı. Ayrıca kendilerini tehlikeye atmıyorlar sadece. Genç insanlara da bulaştırıyorlar. Sonra gelip polislerin yüzüne tükürüyorlar bende varsa sana bulaşsın diye. Camilere toplanıp virüsü daha fazla yayıyorlar, öyle bir şey yok diyorlar. Banklar kaldırıldı, evlerinden sandalye alıp oturuyorlar dışarıda. Daha çok örnek verebilirim. Ayrıca sözümün her yaşlı için olmadığını anlamışsındır herhalde. Burada bana terbiyesiz diyerek siz üslubunuzu belli ediyorsunuz asıl.

Sonunda!

Sanırım yasak ikinci bir emre kadar devam edecek.

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, cahil yine de kendi bildiğini okumaya devam edecektir. Adama virüs salgını olduğundan, virüsün tehlikeli olduğundan, virüsün ne gibi sonuçlara yol açacağından bahsediyorsun fakat laftan anlamıyor. Zihniyet değişmediği sürece hiçbir şey etki etmeyecektir bunlara.

İyi oldu bu.

Tekele alkol ve sigara almaya gittim, kahvehanenin ışıklarını kapatmışlar oturuyorlar! Bu kadar bencillik olmaz!

Nevşehir'li arkadaşlar size görev geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu içten bir şekilde söyleyebilirsiniz artık.

Bu taksit taksit gelen önlemler en başından beri alınsaydı keşke. İleride bu sokağa çıkma yasağını herkese getirirler. Ama geç olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…