650-700 TL 500 GB üstü disk önerisi

Bütçe
650-700 TL

kruvasan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Herkese merhaba, depolama olaylarını hiç bilmiyorum HDD ve SSD mi daha iyidir falan. Şu anda 500 GB depolama alanım var ve toplama masaüstü kullanıyorum fakat 500 GB depolama alanı bana yetmiyor. Maksimum 650-700 TL gibi bir bütçem var. Mümkünse 500 GB yukarısı olacak şekilde disk önerisi yapar mısınız? (Not: Piyasa hakkında hiç bilgim yok fiyatta sonrasında gerekirse bir değişiklik yapabilirim.)

Herkese merhaba, depolama olaylarını hiç bilmiyorum HDD ve SSD mi daha iyidir falan. Şu anda 500 GB depolama alanım var ve toplama masaüstü kullanıyorum fakat 500 GB depolama alanı bana yetmiyor. Maksimum 650-700 TL gibi bir bütçem var. Mümkünse 500 GB yukarısı olacak şekilde disk önerisi yapar mısınız? (not: Piyasa hakkında hiç bilgim yok fiyatta sonrasında gerekirse bir değişiklik yapabilirim.)

Sadece depolama amaçlı ise HDD ama Windows kurulacaksa SSD almanız daha mantıklı. En kötü SSD en iyi HDD'den daha hızlıdır.

M.2 SSD yuvan varsa bunu al. Ya da alttaki SATA SSD bir 480 bir 120 GB olan modelini alıp kullanabilirsin.

Hocam anakart modeliniz nedir ve tam olarak nasıl bir depolama istiyorsunuz? SATA SSD mi? SATA HDD mi? M.2 NVMe SATA M.2 yani bu işin bayağı bir derini var.

Sadece depolama amaçlı ise HDD ama Windows kurulacaksa SSD almanız daha mantıklı. En kötü SSD en iyi HDD'den daha hızlıdır.

Bütçeyi arttırabilirim. Almışken en iyisini almak istiyorum. Bilgisayarımın donanımı iyi çoğu şeyi destekleyecektir.

Bütçeyi arttırabilirim. Almışken en iyisini almak istiyorum. Bilgisayarımın donanımı iyi çoğu şeyi destekleyecektir.

Anakart marka model nedir hocam? Ona göre önerileri yapalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı