650 700 TL arası notebook tavsiyesi

1.si geforce 540m ekran kartına sahip oyunda bf 3-4'ü bırak gta s.a bile oynayamazsın,
2.si Radeon HD 5470 ekran kartı var bu da bir işe yaramaz,
3.sü AMD Radeon 6310 ekran kartı bunuda çöpe at (amd işlemcili),
4.sünün ekran kartı paylaşımlı ve çok kötü,
5.sinin entegre hd grafik kartı var ve paneli çatlak,

Yani kısacası 650-700 tl ye call of duty 3-4 oynayacağın bir laptop hayal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu öyle konuşuyorsunuz ki, sanki o ekran kartında hiç oyun oynanmaz. Önceki bilgisayarım Casper'ın ekran kartı GT540M olmasına rağmen çokta güzel GtaIV oynadım, GtaIV Liberty City oynadım. Battlefield 3 çok rahat oynadım, Call of Duty 3-4 rahat oynadım, çözünürlük 1366x768'di. Kısacası birçok oyunu oynayabilirsiniz. Fakat low yada medium ayarlar olur.
Bak kardeşim oyun oynamak ve daha fazla performans almak istiyorsan, bu bütçeye masaüstü bilgisayar topla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hangi çözünürlükte olduğuna dikkat edin ama, örneğin Battlefield 3 için paylaşılan performans testleri 1024x768 çözünürlüğünde alınmış.
Hocam ben daha düşük bir modelde 1366x768 çözünürlükte düşük ayarlarda kasmadan Battlefield 3 oynayabildiğim için söyledim. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı