650-700 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

ozy355

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar 650-700 tl civarında ekran kartı almayı dusunuyorum oyun ıcın fakat bu fiyata bir çok ekran kartı var hangısını alacagım hakkında cok kararsız kaldım tavsiyelerinizi önerilerini bekliyorum şimdiden teşekkürler 500 watt güç kaynağım var ve sistemim şu şekilde hangisi daha verımlı olur? Bu sıstemıme ona göre tavsiyede bulunursanız sevınırım. İşlemcim amd fx 4100 3.6 GHz.

occ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güldüm vallahi :D Hem daha ucuz hem de daha performanslı olduğu için tabii ki GTX950 alınmalı.
wwwwwww2.png

Aralarında 3fps var 4gb 256bit olması cabası. Şimdi sana soruyorum kardeşim GtaV bile 2gb vRam tam çözünürlükte arada bir zorluyor ise 2 ile 3 sene sonra çıkacak yeni nesil oyunlar kaç gb vRam istiyecek ? Ben gtx960 önerebilirdim bütçe açısından arkadaş için sıkıntı yaratırdı. O yüzden bu ekran kartını daha mantıklı buldum ama yinede tercih meselesi zevkler ve renkler tartışılmaz. İyi sosyaller

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı