650-700 TL fare önerisi

Bütçe
700
Çok sessiz diyemem ama yanındakileri rahatsız edecek kadar çat çat değil. Orta.

İsterseniz açıklayabilirim.

Da V2 Mini'yi kastediyorsunuz herhalde. Ondan daha iyi ama zaten o sizin elinize küçuk olur. Elinize uymadıktan sonra ne kadar iyi olduğunun önemi yok.
Evet XPG'den iyi.

Tamam hocam teşekkür ederim bugün ya da yarın para denkleştirip sipariş edeceğim inşallah sessizdir ailem biraz rahatsız oluyor fare sesimden iş mouse düşünüyordum sessiz ama biraz para olunca alayım dedim öneriler için teşekkür ederim.

Hocam bunu biliyorum güzel bayağı anahtarlardan sonrasını anlamadım ama olsun çok anlamıyorum zaten Viper 2 ve XPG slingshottan iyi midir sizce ona göre bugün ya da yarın alacağım bir de sessizmi bana asıl o lazım.

Hocam sessizmi mouse.

XPG ve Corsair gibi markaların ekipmanlarını pek önermem kendimde zorda kalsam bile tercih etmem.

ASUS ROG Keris: ASUS ROG Keris RGB Kablolu Gaming Mouse| ITOPYA.COM

Şu an İtopya'da indirimde. 3389 sensör ve 70M ROG Micro anahtarlar var. Switch'leri klavyeler gibi hot-swap. Uyumlu Switch'ler ile kolayca değişebiliyorsunuz. Yanında yedek Omron Japon Switch'ler ile geliyor. Skatezler tabii bu fiyatta %100 pfte. Yedek skatezler ile geliyor. Sol, sağ klik ve sol ile sağ ön uç abs yerine PBT. Yani aşınmaya ve parlamaya daha dayanıklı. 62g ağırlığı var. Paracord kablosu var. Boyut olarak DeathAdder V2 Mini bana küçük geliyordu bu tam oldu. L eller için tüm tutuşlar uygun ama XL için claw ya da fingertip tutmanız lazım.
Kötü yanı olarak yalnızca yazılımı sayabilirim. ASUS Armoury Crate bayağı kötü.

Hocam ben bunu Wireless sanıyordum kablolu çıktı Google'da öyle yazıyordu bayağı şaşırdığımı söyleyebilirim bakalım deneyeceğim. Şu anlık gğzel gibi yazılımı indirdim eski laptopum ASUS olduğu için Armoury Crate kullanmayı biliyorum az çok bir de aynı fiyat bandında bana klavye önerme şansınız var mı?

Son düzenleme:
Hocam ben bunu Wireless sanıyordum kablolu çıktı Google'da öyle yazıyordu bayağı şaşırdığımı söyleyebilirim bakalım deneyeceğim. Şu anlık gğzel gibi yazılımı indirdim eski laptopum ASUS olduğu için Armoury Crate kullanmayı biliyorum az çok bir de aynı fiyat bandında bana klavye önerme şansınız var mı?

Bir Wireless versiyonu bir de kablolusu var Wireless biraz daha pahalıdır ve hocam klavye için başka konu açabilirsiniz istersenizde beni etiketleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı