650-700 TL Kulaklık Önerisi

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere forumda yüzlerce hatta binlerce konu açıldı. Herkes farklı aynadan bakıyor ve sizden yardımınızı istiyorum. Araştırmam sonucu:

-Arctis 5
-Corsair Void Pro RGB Wireless
-Hyperx Cloud 2
-Hyperx Cloud Alpha
-Hyperx Cloud Core

Kulaklıklarını buldum. Çoğunlukla FPS oyunlarında ses kasmak için ve YouTube'ye video atmak için kulaklık arıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

(Bu arada sormak istiyorum bu Hyperx ürünlerinden hangisi daha iyidir?
Anakartım MSI Z270 SLI Plus)

Cloud Core ile Cloud 2 aynı sürücüleri kullanıyor, Cloud 2'de ekstradan USB ses kartı bulunuyor. Cloud Alpha bunların revize edilerek geliştirilmiş üst modeli ama ses kartı barındırmıyor.

Bunlara ek olarak Cooler Master MH751'e bakın, buradaki kulaklıkların tümünden daha iyi.

Hocam düşünürseniz ilan bana ait detayları yazıyor.
SIFIR/TR GARANTİLİ VOİD PRO RGB 7.1 İlan No: 693712185 SIFIR/TR GARANTİLİ VOİD PRO RGB 7.1 - Kulaklık & Mikrofon ilanları sahibinden.com'da - 693712185

2.El kulaklıklara pek iyi gözle bakmıyorum ama yinede teşekkür ederim.

Cloud Core ile Cloud 2 aynı sürücüleri kullanıyor, Cloud 2'de ekstradan USB ses kartı bulunuyor. Cloud Alpha bunların revize edilerek geliştirilmiş üst modeli ama ses kartı barındırmıyor.

Bunlara ek olarak Cooler Master MH751'e bakın, buradaki kulaklıkların tümünden daha iyi.

Neye Dayanarak Cooler Master MH751'in daha iyi bir kulaklık olduğunu söylüyorsunuz ?

Bu arada 1-2 gün içinde alacağım ve bütceyi 700-750 TL'ye güncelledim HB ve Trendyol'dan bakıyorum.

Neye Dayanarak Cooler Master MH751'in daha iyi bir kulaklık olduğunu söylüyorsunuz ?

Bu arada 1-2 gün içinde alacağım ve bütceyi 700-750 TL'ye güncelledim HB ve Trendyol'dan bakıyorum.
Ses kalitesinin oldukça iyi olduğu doğrudur ancak Cloudlar 53mm Hi Fi sürücüler ve Alpha 50mm Çift Odalı ses verdiği için daha iyi olduğuna katılmıyorum. Yakındırlar.

Listedeki hepsini denedim, deneyime dayanarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı