650-720₺ Mekanik Klavye Önerisi

RNKRMN

Hectopat
Merhaba bütçem belirttiğim gibi 650-720₺ arasında olup mekanik klavye arayışı içerisindeyim. Switch konusunda MX Blue daha önceliklidir çünkü Linear Hissiyattan çok Tactile biraz daha hoşuma gidiyor fakat MX Red’de tercihim olabilir. Kesinlikle Logitech istemiyorum. Şu an aklımda Corsair K70 MK2. RGB LUX MX Red Switch var bütçeme hem uygun hem de gayet iyi bir ürün olduğunu biliyorum. Bu fiyat aralığında TR Layout’a sahip beni pişman etmeyecek klavye kullanıcılarının önerilerini bekliyorum teşekkürler herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerdiğim klavyeler:
Corsair K70 MK2 RGB
Corsair K68 RGB
Asus ROG Claymore
Asus ROG Strix Scope
Razer Huntsman
Cooler Master MK750
Edit: Razer'dan emin değilim fakat diğerleri kesinlikle iyi ve kaliteli klavyelerdir.

Önerdiğim klavyeler:
Corsair K70 MK2 RGB
Corsair K68 RGB
Asus ROG Claymore
Asus ROG Strix Scope
Razer Huntsman
Cooler Master MK750
Edit: Razer'dan emin değilim fakat diğerleri kesinlikle iyi ve kaliteli klavyelerdir.
Razer ın optic switch i beni de tedirgin ediyor çünkü yeni bir teknoloji ve ilk partisi ayrıca çoğu proplayer olsun etrafımdakiler olsun kimse yanaşmadı klavyeye

Logitechten uzak dur yazmak için girdim ama çoktan uyanmışsın. Rommer-g switchlerde tırnak kırılmaları sebebiyle bir çok sorun beraberinde geliyor. Bu sebeple logitech klavyelerden uzak durulmalı.

Update: K70 MK2 RGB aldım eğer hoşuma gitmezse iade edip diğer seçenekleri deneyebilirim. Yardım edenlere teşekkürle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı