650 bin TL'ye araba önerisi

Son makyajli i30'lar bence tutmadi, ikinci elde satarken zorlanirsiniz diye dusunuyorum.

Bakıtıgım yılar 2013 onlardan mı bahsediyorsunuz bilmiyorum.

7 kişilik MPV bir araba hocam kısa derken anlamadım pek ama seçtiğiniz araçlarda gayet iyi.

2016 modelleri hep kısa aynı Ford C Max gibiler onları demiyor musunuz acaba.

İsteklerinize göre Nissan juke bakabilirsiniz. İkinci eli pek hareketli değil fakat hem SUV tarzı hem de bütçenize uygun.

İsteklerinize göre Nissan juke bakabilirsiniz. İkinci eli pek hareketli değil fakat hem SUV tarzı hem de bütçenize uygun.

Ona da baktım fena değil aslında ama Hyundai i30 Elite karşısında içi çok boş kaldığı için vazgeçtim bir de captiva ya baktım aklımada yattı lakin eski model ve kilometreleri yüksek olduğu için vazgeçtim.

Ona da baktım fena değil aslında ama Hyundai i30 Elite karşısında içi çok boş kaldığı için vazgeçtim bir de captiva ya baktım aklımada yattı lakin eski model ve kilometreleri yüksek olduğu için vazgeçtim.

Captiva'dan uzak durun derim hem yakıtı hem de arızaları sizi çok üzer.

Aman hocam captiva demeyin aklıma akaryakıt fiyatları geliyor travma oldu.

Captiva'dan uzak durun derim hem yakıtı hem de arızaları sizi çok üzer.

Ne bileyim fiyatlarını görünce düşünmedim değil. Arabanın tipi de güzel.

Aman hocam captiva demeyin aklıma akaryakıt fiyatları geliyor travma oldu.

LPG takınca da düşündürür mü yine?

He bir de Kia sportage nasıl bir fiktiriniz var mı?

Kesinlikle düşünüdürür. Zamanında ha bu araba ucuzmuş hem 7 kişilik paketi var deyip bakmıştım ama yakıt tüketimini görünce...

Sportage 2012 model 1.6 benzinli kullanıyoruz. LPG de var araçta. Kasa ağır kalıyor, ara hızlanma çok yavaş ve yokuşlarda bayılıyor. Düz yolda çok keyifli yola oturup yayılıyor. Teknoloji olarak yılına göre gayet dolu.

Geri
Yukarı