₺650 kulaklık önerisi

Gamagu

Hectopat
Bu sayacağım özelliklerin mümkün mertebe iyi olmasını istiyorum, yani 1000₺ fiyatına sahip bir kulaklık kadar performans beklemiyorum.

7.1 Surround (Olmasa da problem değil.), nefes alan, terletmeyen ve baş ağrıtmayan, dışarıdaki sesi minimuma indirecek, mikrofonu kaliteli, ses ve baslar kaliteli, “mümkünse” kablosuz ve telefon (iPhone) ile de kullanılabilen bir kulaklık istiyorum.

SteelSeries 3 düşünüyorum, sizce nasıldır?

Önerilerinizi bekliyorum.

Steelseries Arctis serisini alın keyfinize bakın hocam.

• Kablosu değişebiliyor
  • Mikrofonu gizlenebiliyor.
  • Kafa bandı değişebiliyor.
  • 2. kulaklık bağlanabiliyor.(Arkadaşınızla aynı müziği dinlemek, aynı filmi izlemek isterseniz.)
  • Dış sesi kesme konusunda başarılı sayılır. (Uçak uğultusunu kesiyor)
  • Baş ağrısı, terleme yapmıyor.
  • Ses kalitesi çok iyi. Sadece ses yüksekliği bakımından bangır bangır sayılmaz. Çok aşırı yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorsanız bu beklentinizi karşılayamayabilir.
Biraz pazarlıyor gibi oldum ama gerçekten bu bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık serisi.

Aynı konuyu 3 kere açmadın mı? Neyse, GSP300 var. 1000 TL civarı normalde 600 TL’ye indi. Bu arada Arctis serisi kötü. Anakartın nedir?

Hiçbir sorunu yok ama aynı fiyattaki kulaklıklara göre daha kötü. GSP 300 tek yenebilecek kulaklık MH751 o da 850 TL civarı. Yani GSP300 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı