650₺ kulaklık önerisi

Bütçe
650
FPS oyunları için 650 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

Game Power kizaru bende var 1 buçuk senedir kullanıyorum 500 TL 650 bile değil öyle düşün RGB'si her şeyi ses kalitesi özellikle mikrofonu 1500 TL'lik mikrofonlarla eş değer alıp rahatlıkla kullanabilirsin 7.1 özelliğide var driverini yükleyip her şeyi ayarlayabilirsin.

Game Power Ogre RGB klavye modelinden dolayı canımı çok sıkmıştı yazılımsal olarak eski yazılımını yükleyip sorunları halletim. Bunlardan dolayı marka olarak kötü bir izlenim bırakmıştı. Bu kulaklık benim de aklımda vardı FPS oyunlarında güzel bir performans veriyor mu dışarıdan içeriye içeriden dışarıya ses çok geliyor mu?

Game Power ogre RGB klavye modelinden dolayı canımı çok sıkmıştı yazılımsal olarak eski yazılımını yükleyip sorunları halletim. Bunlardan dolayı marka olarak kötü bir izlenim bırakmıştı. Bu kulaklık benim de aklımda vardı FPS oyunlarında güzel bir performans veriyor mu dışarıdan içeriye içeriden dışarıya ses çok geliyor mu?

Dışarıdan içeri çok ses olursa yakında çok az ses alıyor dışarıdaki sesleri duyamıyorum yani ben FPS oyunlarında mükemmel 7.1'i açıyorum çok rahat oynuyorum iyi ki almışım diyorum klavyeleri sıkıntılı evet ama kulaklık olarak mükemmel bence düşünebilirsiniz.

Game Power kizaru bende var 1 buçuk senedir kullanıyorum 500 TL 650 bile değil öyle düşün RGB'si her şeyi ses kalitesi özellikle mikrofonu 1500 TL'lik mikrofonlarla eş değer alıp rahatlıkla kullanabilirsin 7.1 özelliğide var driverini yükleyip her şeyi ayarlayabilirsin.
Gamepower kulaklıklarda çok fazla dip ses sorunu yaşayan insan var, biraz da şans meselesi sanırım. Alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Bu riski alacağım güzel kulaklık derseniz incehesap.com da cuma gecesi gaming indirimleri oluyor orada indirime girebiliyor.

Gamepower kulaklıklarda çok fazla dip ses sorunu yaşayan insan var, biraz da şans meselesi sanırım. Alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Bu riski alacağım güzel kulaklık derseniz incehesap.com da cuma gecesi Gaming indirimleri oluyor orada indirime girebiliyor.

Bende dip sesi yok ama şans işi olabilir tam bir bilgim yok bana hiçbir sıkıntısı olmayan geldi herhalde ve kizaru Gamepower'ın en üst modellerinden biri.

6 yıldır Rampage SN RW-1 model kulaklığımı kullanıyordum emektar zamanın da 120₺ almıştım çok memnun kalmıştım şu an adını Rampage Viper diye değiştirmişler tekrar piyasaya sürmüşler en düşük 660₺ bu kulaklığın hatırına Rampage Fury X kablolu modelini aldım temiz bir 2. elini 350₺ vererek yardımlar için teşekkürler.

Geri
Yukarı