650 TL 500 GB M.2 SSD tavsiyesi

Bütçe
650
Hocam MLD SSD'ye güvenilir mi?
Evet güvenilir. Ancak Windows kurulacak ise drami bulunan bir model bakmanız daha doğru olur.

Tamam ama bu paraya hızı daha yüksek olan var. Arkadaş ilerde pişman olur belki.
M.2 SSD lerde o/y hızının oyun performansına etkisi yok,sadece rekabetçi oyunlarda daha erken map yüklenmesi vs. yarar.
MLD haritayı 2 saniyede yüklüyor ise Kioxia 3 saniyede yükler, arada ki fark bu kadar az.
Lütfen bilmediğiniz konu hakkında öneride bulunmayın, bulunuyor iseniz insanlarla tartışmayın.

500 GB Kioxia Exceria modelini kullanıyorum.
Genelde 13-14 saniyede masaüstüne ulaşıyorum.

CS'ye girerken 30 saniyede giriş yapıyorum.
Rust oynayanlar ssd'nin ne kadar önemli olduğunu bilirler ki rustda da iyi performansı var, bir kere bile girmediğim sunucuya 5 6 dakika içerisinde girdiğimi hatırlıyorum.

1 ay falan oldu alalı sağlığı %99.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-05_214546418.png
    resim_2023-03-05_214546418.png
    502,8 KB · Görüntüleme: 17
M.2 SSD lerde o/y hızının oyun performansına etkisi yok,sadece rekabetçi oyunlarda daha erken map yüklenmesi vs. yarar.
MLD haritayı 2 saniyede yüklüyor ise Kioxia 3 saniyede yükler, arada ki fark bu kadar az.
Lütfen bilmediğiniz konu hakkında öneride bulunmayın, bulunuyor iseniz insanlarla tartışmayın.
Bilmediğim konu hakkında öneride bulunmam zaten, konuyla alakasız mesaj yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı