650 TL 700-750W PSU önerisi

2080 ve 2080 Ti için önerilen PSU değeri 650W.

Bu PSU fazlasıyla işini görür.

Aktif olarak kullandığım ve memnun olduğum bir PSU bu PSU'ya 3080'i bile rahatça takabileceğine inanıyorum.
Çöp ve fason bir PSU. Arkadaşın onu almaması iyi olacaktır. Patlama riski öbür PSU'lara göre daha yüksek.

Zalman'nın İnternet sitesinden baktım 6 tane koruması ile güzel bir PSU gibi. Ama pek Zalman güç kaynağı alan görmedim. Sizce pişman eder mi?

2080 ve 2080 Ti için önerilen PSU değeri 650W.

Bu PSU fazlasıyla işini görür.

Aktif olarak kullandığım ve memnun olduğum bir PSU bu PSU'ya 3080'i bile rahatça takabileceğine inanıyorum.
Forum da pek önerilmiyor GamePower, Everest ve Frisby gibi güç kaynakları.

Galax önermem performansı çok düşük, ekran kartı karşılaştırmalarına bakarsan bir alt model bir ekran kartın üst model Galax'tan daha performanslı olduğunu görebilirsin. Palit ve INNO3D güvenebilirsin. İkisi de eskilerin markası şu anda INNO3D 1660 Ti modelini kullanıyorum ve otomatik fan özellikli aynı modelin MSI markasında şu fan muhabbeti yok ve fiyat olarak bana sorarsan INNO3D F/P.

Orada 1660 Ti kullandığınızı burada 3070 kullandığınızı söylüyorsunuz ama hadi 2 sisteminiz var diyelim 2 sistem alabilen kişi PSU'dan kısmaz bu işin bir yerinde bir yalan var.

Yalan.

Orada 1660 Ti kullandığınızı burada 3070 kullandığınızı söylüyorsunuz ama hadi 2 sisteminiz var diyelim 2 sistem alabilen kişi PSU'dan kısmaz bu işin bir yerinde bir yalan var.

Yakın dönemde 2 farklı sistem topladım ve GP-750 kullandım ikisinde de ama araştırmalarıma göre pek de önerilen bir PSU olmadığını fark ettim.

Açtığım PSU önerisi konusuna bakarsan daha rahat görebilirsin yalan söylemediğimi, 2 sistemdede GP-750 kullanıyorum ve sorun yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına gelmez. PSU'yu araştırdığımda patlayan gp görmedim ve sitesindeki korumaları da beni tatmin etti o yüzden aldım fakat kullanılan o kapasitörlerin ve korumaların kalitesi tabii ki muamma ve tabii ki burada yeni bir şeyler öğrenmek ayıp değil. Yeni açtığım konuda 1660 Ti'lı sistemime 700W FSP Hydro, 3070'li sistemime de 750W XPG Core Reactor karar verdim. Gp'leri de satmaya karar verdim. Burası bilgi alma ve yardımlaşma forumu karşılıklı atışma forumu değil tahminimce. Yalan söylediğimi savunup atıp, tutup, kızgın atacağına önce bir sorsaydın keşke arkadaşım.

Zalman sağlam marka markana göre kızgın atmadım. Bana boş yere kızgın attığından dolayı attım. Zalman daha iyi bir marka ama Gamepower hayli ile işini görür arkadaşın ve bir sorun yaşamaz neden 221 TL fazla versinki?

Yalan.

Yakın dönemde 2 farklı sistem topladım ve GP-750 kullandım ikisinde de ama araştırmalarıma göre pek de önerilen bir PSU olmadığını fark ettim.

Açtığım PSU önerisi konusuna bakarsan daha rahat görebilirsin yalan söylemediğimi, 2 sistemdede GP-750 kullanıyorum ve sorun yaşamadım ama yaşamayacağım anlamına gelmez. PSU'yu araştırdığımda patlayan gp görmedim ve sitesindeki.
Korumaları da beni tatmin etti o yüzden aldım fakat kullanılan o kapasitörlerin ve korumaların kalitesi tabii ki muamma ve tabii ki burada yeni bir şeyler öğrenmek ayıp değil. Yeni açtığım konuda 1660 Ti'lı sistemime 700W FSP Hydro, 3070'li sistemimede 750W XPG Core Reactor karar verdim. Gpleride satmaya karar verdim. Burası bilgi alma ve yardımlaşma forumu karşılıklı atışma forumu değil tahminimce. Yalan söylediğimi savunup atıp, tutup, kızgın atacağına önce bir sorsaydın keşke arkadaşım.

Orada sorun yaşamaz yazmışsınız?

Kard.

Troll yorum? Sistemini kıskandınız bozmak falan mı istiyorsunuz? Kötü PSU yaptıkları forumun her yerinde yazıyor.

Kardeşim son mesajlarda gp alınmaması gerektiğini bende savunuyorum. Ve yeni öğrendim GP muhabbetini ,bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Yorumunu buna göre yap eski yoruma göre yargılama. Kimsenin sitemini kıskanmama gerek yok allaha şükür halim vaktim yerinde, insanlara yardım etmeye çalışma amacı ile yazdım birkaç kişiyle konu hakkında konuştum doğruyu buldum zaten amacın ne yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı