650 TL bütçeyle Razer DeathAdder Essential alınır mı?

yüzbaşıjosef

Attopat
Daha fazla  
650 TL fiyatı civarında mouse almak istiyorum, önerileriniz nelerdir? Lenovo Legion M300s mouse iyi midir yoksa Razer DeathAdder Essential daha mı iyi olur? Razer Da'nın biraz eski olduğunu duydum ama bu fiyata daha iyisi bulunur mu? Bir de mouse pad alınır mı bu iki fareden birini aldığım zaman.

2021 de Legion M300 aldım kargo dahil 145 TL. Ve hala kullanıyorum, hiçbir sıkıntısını görmedim. Aynı zamanda yazılımı da mevcut.

Mouse pad xrades markasını öneririm. Trendyol ve Hepsiburada üzerinden bulabilirsiniz.

2021 de Legion M300 aldım kargo dahil 145 TL. Ve hala kullanıyorum, hiçbir sıkıntısını görmedim. Aynı zamanda yazılımı da mevcut.

Mouse pad xrades markasını öneririm. Trendyol ve Hepsiburada üzerinden bulabilirsiniz.

Anladım teşekkür ederim.

Teşekkür ederim önerileriniz için.

DeathAdder Essential mouselarda kronik scroll jumping sorunu var, önermiyorum.

Scroll problemi var, SteelSeries Prime öneririm.

Teşekkür ederim önerileriniz için peki SteelSeries Prime mouse için mouse pad iyi olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı