650 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
650
Hocam hesaplama yaptım benim peek olarak 320W veriyor 750 Ti 60W işlemci 65W diğer bileşenler filan50W nasıl yetmiyor.

GTX kartlar için 400W idealdir güçlü kartlar oldukları için çok enerji tüketirler. 750 güç tüketimi biraz daha düşüktür ama yine de risk almayın derim. Ben bir süre sıkıntısnı çekmiştim zamanında. Bilgisayar oyun ortasında kenidini kapatıyordu. Ekran kartını yakmadı iyi ki.

GTX kartlar için 400W idealdir güçlü kartlar oldukları için çok enerji tüketirler. 750 güç tüketimi biraz daha düşüktür ama yine de risk almayın derim. Ben bir süre sıkıntısnı çekmiştim zamanında. Bilgisayar oyun ortasında kenidini kapatıyordu. Ekran kartını yakmadı iyi ki.
hocam vallah bilmiyiyom bazıları 230w psu ile kullanıyorlarmış gtx750ti'yı

Sen en iyisi GT 1030 al kafan rahat performansı güzeldir böyle aman aman ehr oyunu harbi oynıcam kafasında değilsen al.
arkdaşlarla phasmophobia devour v.b indie oyunları çok oynuyoz şuan 25fps 640x480 oynuyom yinede zevkli :)

hocam vallah bilmiyiyom bazıları 230w psu ile kullanıyorlarmış gtx750ti'yı

arkdaşlarla phasmophobia devour v.b indie oyunları çok oynuyoz şuan 25fps 640x480 oynuyom yinede zevkli :)

400W idealdir. Oynarken sistem aç kapa yapar sende. Aynı işlemci var bende ekran kartı GT 210 seni anlıyorum :D

Geri
Yukarı