650 TL gamepad önerisi

Çoğu oyun native olarak DualShock 4 destekliyor artık. Ancak bazı oyunlarda destek olsa bile tuş şeması Xbox olarak kalabiliyor. Destek olmayan oyunlarda DS4Windows kullanarak, Xbox kontrolcüsü olarak tanıtabilirsiniz. Onun dışında emülatör vb. uygulamalar kullanacaksanız zaten Sony kontrolcüleri daha iyi, Xbox üzerinde olmayan tuşlar ve fonksiyonlar var. Detaylı bilgi için konumu okuyabilirsiniz.

Ancak arkadaşların dediği gibi replika veya teşhir ürününden ziyade yazılan diğer kontrolcüleri almakta fayda var diye görüyorum.

Hocam fazla para vermeye gerek yok Logitech F710 gayet kullanışlı ayrıca Logitech'in çok iyi bir müşteri hizmetleri var benim 5 yıllık gamepadimin USB Reciever'ı bozuldu garanti falan zaten yok logi desteğe mail attım Hollanda'dan yeni receiver yolladılar arkadaşımın 3-4 aylık gamepadinde L2 tuşunda biraz zor basma sorunu vardı videosunu çekip logi desteğe yolladı aynı şekilde Hollanda'dan sıfır gamepad yoladılar bu konuda gerçekten mağdur etmiyorlar. Performans konusunda da gayet yeterli bence 5 yıldır pek bir soruna rastlamadım. https://www.hepsiburada.com/logitec...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.70.3

Son düzenleyen: Moderatör:
@TheForment karar sizin hocam. Satıcının puanı çok düşük. Yurt dışı ithal ürün demiş.

Renk sizin için önemli değilse bakabilirsiniz.

Hocam Eurasia garantili olduğu belirtilmiş alıp denemek istiyorum açıkçası eğer aksi bir ürün çıkarsa iade 14 gün sanırım.
Bu satıcı bana da garip geldi. Eğer dediği gibiyse ürün ben de alayım.

Geri
Yukarı