650 TL gamepad önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Üstüne çıkamam gibime geliyor bu bütçede var mı önerebileceğiniz şeyler? Benim kafama DualShock 4 replika kasaları yattı.

Not: F310 önermeyin.

Son düzenleme:
Üstüne çıkamam gibime geliyor bu bütçede var mı önerebileceğiniz şeyler? Benim kafama DualShock 4 replika kasaları yattı.

Not: F310 önermeyin.

Hocam DS4 replikası alabilirsiniz ancak birçoğu elinizde kalacakmış gibi hissettiriyor. Malzeme kalitesi berbat, çok gecikme var ve çok hafif.

PC için puanı yüksek olan, yorumları güzel olan bir Xbox replika gamepad alın. Ben DS4 replika kullanıyordum genel olarak şikayetim yoktu fakat PC ile tam uyumlu olmaması ve DS4 Windows uygulamasının da bir doğru bir bozuk çalışması sebebiyle çok can sıkıntısı olaylar yaşamıştım.

PC için puanı yüksek olan, yorumları güzel olan bir Xbox replika gamepad alın. Ben DS4 replika kullanıyordum genel olarak şikayetim yoktu fakat PC ile tam uyumlu olmaması ve DS4 Windows uygulamasının da bir doğru bir bozuk çalışması sebebiyle çok can sıkıntısı olaylar yaşamıştım.
Link varsa size zahmet salar mısınız hocam.

Link varsa size zahmet salar mısınız hocam.
Hocam dediğim gibi ben şuan da orjinal Xbox 9.nesil gamepad kullanıyorum. Bundan önce DS4 Replika kullandım, hiç Xbox replika gamepad kullanmadım o yüzden hangisi iyidir/değildir bilemiyorum. Daha önce satın almış olduğum bir gamepad olsa direkt linkini atarım kefilim derim ama şimdi gamepad bir de sıkıntılı çıkarsa mahçup olurum. Ondan dolayı siz kendiniz aldığı puana ve yoruma göre karar verirseniz daha iyi olur gibi. Yoksa ben de link bıraksam aynı şekilde puanına ve yorumlarına bakarak bırakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı