650 TL hafif fare önerisi

Bütçe
650tl

loreks

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, hafif bir mouse arıyorum. Oyunlarda kontrol etmeye daha çok yardımcı olacağını düşündüğüm için şu an elimde olan faremi değiştireceğim.
Elimde bulunan model: G102.
Fiyat aralığım Max: 650TL.

SteelSeries Prime FPS önerebilirim, mouse hafif fakat tıklama hissiyatı diğer Mouse'lara göre sert haberin olsun.

SteelSeries Prime FPS önerebilirim, mouse hafif fakat tıklama hissiyatı diğer Mouse'lara göre sert haberin olsun.

Ayrıca kullanıyorum ve memnunum.

Eliniz büyük ise SteelSeries Prime alabilirsiniz. G102 alınmaz. Berbat bir model.

Elin büyük değilse SS Prime ile tutuş sorunları yaşarsın ama bilgin olsun. Elin küçük ya da orta boy ise indirimlerde Razer Cobra al.

Merhaba, hafif bir mouse arıyorum. Oyunlarda kontrol etmeye daha çok yardımcı olacağını düşündüğüm için şu an elimde olan faremi değiştireceğim.
Elimde bulunan model: G102.
Fiyat aralığım Max: 650TL.

Hocam G102'yi satmayı düşünüyor musunuz? Satarsanız çok daha iyi modeller alabilirsiniz. Bu fiyata alacağınız mouse çok fark etmeyecektir hafif mouse bulmak zor bu fiyata.

Hocam G102'yi satmayı düşünüyor musunuz? Satarsanız çok daha iyi modeller alabilirsiniz. Bu fiyata alacağınız mouse çok fark etmeyecektir hafif mouse bulmak zor bu fiyata.
Çok hor kullandım, bozuk veya çok kullanılmış mal satmayı sevmiyorum. Başkasının ahını almayı hiç istemem :)

Yeni konular

Geri
Yukarı