650 TL Kulaklık, Klavye ve Mouse Önerisi

DjeromB.

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yeni bir PC topladım fakat henüz klavye mouse ve kulaklık almadım. Bu konuda sizlerden destek almak istedim. Kulaklık sanal 7.1 mouse ellerim büyük olduğu için ufak olmamalı ve klavyede mekanik olursa mutlu olurum. Sıkıntı olan nokta ise bütçe bunlar için ayırabileceğim bütçe 600-650 bandında yardımcı olursanız mutlu olurum. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse: Hyperx Pulsefire FPS Pro RGB

Klavye olarak FPS oyunları oyunları oynuyorsanız red, MOBA türü oyunlar oynuyorum derseniz blue switch almanızı öneririm: Trust Gxt 890 (Red)

Sharkoon Purewriter RGB (Red, Blue)

Işık önemli değilse ve blue switch alırım derseniz Gigabyte Force K83

Kulaklık olarak kalan bütçeye göre Sharkoon RUSH ER2 veya Sharkoon B1 alınabilir.

En azından iyi bir sanal 7.1 için en az Corsair HS60 alınabilir oda bütçenizin neredeyse 3/2 fiyatında.

Kulaklık: Plantronics RIG 400HS PS4/PC Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Fiyatı Bu bütçede iyi bir 7.1 bulamazsınız. Kaliteli stereo sanal 7.1 den iyidir.
Klavye: Trust 22983 GXT890 Cada Türkçe Q RGB Oyuncu Mekanik Klavye Fiyatı Forumda'da çok fazla övenler ve olumlu yorumlar var ve benimde beğendim bir klavye sizi üzmez.
Mouse: Elim büyük dediniz Rival300S bakabilirsin 230 TL'ye ama toplam fiyat 710 TL yapıyor. Beğenirseniz mouseyi bende 2 aylık Rival300s mevcut. Üniversite sınavından dolayı satıyorum parçaları. Gayet temiz kullandım bir sorunu yoktur 200TL'ye verebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı