650 TL Kulaklık Tavsiyesi

ali kahya

Hectopat
Daha fazla  
Müzik dinleme vs hiç umrumda değil arkadaşlar. 2 kriter var ağırlıklı olarak PUBG ve benzeri oyunlarda iyi ses kasmak ikincisi ise ayda bir dışarı çıkarken JBL kulaklık tarzı gibi takıp kullanabileceğim, ama bu etken çok önemli değil benim için 3'ünden hangisini almalıyım veya 4. bir önereceğiniz seçenek bu fiyatlarda şimdiden teşekkür ederim.

1: Cooler Master MH752 7.1 USB Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA
2: 7.1 Desteğiyle Asus Strix Fusion 300 Oyuncu Kulaklığı Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
3: Corsair Void PRO RGB USB Dolby 7.1 Beyaz Oyuncu Kulaklığı

Son düzenleyen: Moderatör:
asus da güzel görünüyor ama hiç incelme test videou bulamadım inglizce olanlarda sayılı ve anlamıyorum
MH751 alabilirsin 7.1 hiç bir işine yaramaz, müzik ve dışarıda kullanım önemli değil diyorsan cloud alpha da alabilirsin.
ana kartım msıı b450 tomahowk 7.1 sadece ses kasma olarak istiyorum pubg cunku telefon kulaklgıyla oynuyorum ve cok oluyor
asus da güzel görünüyor ama hiç incelme test videou bulamadım inglizce olanlarda sayılı ve anlamıyorum

ana kartım msıı b450 tomahowk 7.1 sadece ses kasma olarak istiyorum pubg cunku telefon kulaklgıyla oynuyorum ve cok oluyor
asus mıdeli ben bu konuyu açtıgımda 630 tl idi şuan fiyatı daha düşmüş corsair ve bunu arasındayım ses kasmada hangisi iyi olursa onu alacagım

Asus ROG Fusion 300 modeli bizzat kendim kullanmaktayım ve PUBG ve FPS oyunları 7.1 önemli ve 7.1 anlamında gerçekten başarılı bir ürün tavsiye ederim. Uzun süreli kullanımlarda kafada rahatsızlık vermiyor fakat 15 saat geçirirseniz hafif bir ağrı yapıyor ki bu her gaming kulaklıkta mevcut. Size her türlü garanti verebilirim parasını kuruşunu hak eden başarılı bir ürün.

Asus ROG Fusion 300 modeli bizzat kendim kullanmaktayım ve PUBG ve FPS oyunları 7.1 önemli ve 7.1 anlamında gerçekten başarılı bir ürün tavsiye ederim. Uzun süreli kullanımlarda kafada rahatsızlık vermiyor fakat 15 saat geçirirseniz hafif bir ağrı yapıyor ki bu her gaming kulaklıkta mevcut. Size her türlü garanti verebilirim parasını kuruşunu hak eden başarılı bir ürün.
hocam gerçekten çok teşekkür ederim tasarım olarak da begendiğim ürün bu aldıktan sonra deneyımlerımı yazarım
hocam bu ucuz ama korkutuyor insanı gerçekten

MH751/752 varken gidip de Asus'u almak gibi bir hata yapmayın. Asus kulaklık alınmaz, MH752 bunu her konuda yerden yere vurur.

Kesenin ağzını açıp Game One almadığınız sürece MH752'den iyi bir kulaklık bulamazsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı