650 TL Monitör Önerisi

Geniş yani. Videosu var monitörün bakmak istersen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar bu monitör iyimidir oyunlar da felan sıkıntı çıkarır mı ? yani siz ne önerirsiniz bayağı bir yorum olmuş ama hiç birini anlamadım da :D :D

Eğer 21:9 desteklerde iyi olur. Film için harika.
Bence BenQ daha iyi ama.
Bazı oyunlar desteklemiyor olabilir.
Hocam hangi monitör de desteklemiyor olabilir bir de mesela benQ da oynarken atıyorum GTA 5 oynuyorum 21:9 şeklin de LG monitör de oynuyor FPS 2 si arasında çok fark olur mu çünkü bilgisiyarım galiba o kadar iyi bir şey değil

Selam arkadaşlar ben monitör alacağım bütçem 650 TL. Sizce ne almalıyım? Çok oyun oynamayan sadece LoL oynayan nadiren ve tek oyunculu takılan biriyim. Onun dışında dizi, film izlemeye bayılırım. Aklımda bir monitör var. HP 24es 23.8'' 7 ms IPS monitör.

Gerçekten tasarımı çok hoşuma giden efsane bir monitör ama 7 ms oyunlarda çok sıkıntı yaratır mı? Şu an kullandığım emektar 5 ms yani 2 ms fazla olsa çok sıkıntı yaşar mıyım? cevaplarınızı bekliyorum.
ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Buyur 1ms gaming monitör sadece 500 TL
Afiyet olsun
100.000.000:1 kontrast oranı
1 ms tepki hızı
Flicker-free (mavi ışık filtresi) yani göz yormaz
Bir insan 500 liraya daha ne ister ki? :D En azından bunun işini göreceğini umuyorum

ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Buyur 1ms gaming monitör sadece 500 TL
Afiyet olsun
100.000.000:1 kontrast oranı
1 ms tepki hızı
Flicker-free (mavi ışık filtresi) yani göz yormaz
Bir insan 500 liraya daha ne ister ki? :D En azından bunun işini göreceğini umuyorum
1 ms diye ekran boyutundan vaz geçemem ve biraz daha araştırınca zaten prof bir oyuncu değilim nadiren oynuyorum o da LOL felan gerek yok 1 ms'e :D arkadaşın önerdiği LG nasıl ?

1 MS diye monitör önermeyin artık... :kızgın:
Hocam arkadaşın önerdiği LG 25UM58-P diye model var ya o nasıldır sizce ? IPS felan kaç bit bilmiyorum da onu önerir misiniz hoşuma gitti aslında

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı