650 TL PSU önerisi

Bütçe
650 TL
Biliyorum, bulabildiğim en uygun fiyatlı full modüler ve kaliteli olan güç kaynağı kendisi. RGB biraz zorunluluktan işe dahil oldu. Yoksa ben de çok dikkat etmem PSU'da RGB olmasına.

Anakarttın altındaki USB portlarından birine olması lazım. "RGB sistem toplama" videosunda Technopat anlatmıştı diye hatırlıyorum oradan bakabilirsin.
Cevabınız için teşekkürler, tam modüler olduğu için attığınız modelde karar kıldım, zaten kuracağım sistem çok güç tüketmiyor.

Biliyorum, bulabildiğim en uygun fiyatlı full modüler ve kaliteli olan güç kaynağı kendisi. RGB biraz zorunluluktan işe dahil oldu. Yoksa ben de çok dikkat etmem PSU'da RGB olmasına.

Anakarttın altındaki USB portlarından birine olması lazım. "RGB sistem toplama" videosunda Technopat anlatmıştı diye hatırlıyorum oradan bakabilirsin.
Bütçesine göre full modüler arıyorsa bütçeyi yükseltmesi lazım. Sizin önerdiğiniz PSU'da kaliteli aslında ben dikkat etmedim.
İş yerinde olunca arada ki ince detayı kaçırdım üzgünüm.

Buna bakar mısın işini görür gibi geliyor.
Güzel duruyor fakat Gigabyte PSU'lara pek güvenemiyorum, bir arkadaşımın Gigabyte marka PSU'su patlamıştı.
Ciddi misin :) Hadi ama dostum yapma hepsin de aynı durum olacak diye bir kaide yoktur.

Ayrıca hemen alamayacağım, alacağım zamana kadar indirim bitebilir.

Bütçesine göre Full modüler arıyorsa bütçeyi yükseltmesi lazım. Sizin önerdiğiniz PSU'da kaliteli aslında ben dikkat etmedim.
İş yerinde olunca arada ki ince detayı kaçırdım üzgünüm.

Olur hocam öyle şeyler. Önemli değil.

Ciddi misin :) hadi ama dostum yapma hepsin de aynı durum olacak diye bir kaide yoktur.

Gigabyte PSU'lara genellikle şüpheli bakılıyor forumda. Genelde alternatif sunarak Corsair ve Cooler Master gibi markalar tercih ediliyor.
Ha tabii bu illa kötü olduğu anlamına gelmiyor orası da ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı