650 TL SSD önerisi

Son düzenleme:
650₺ SSD önerisi lazım. Fury e-sports diyenleri duydum. Sizce nasıl? 480 GB ve üstü olursa iyi olur.

400 - 500TL daha koyup HDD falan alsanız olmaz mı? 480GB üstü SATA SSD bulunamaz 650TL.

Bütçe biraz arttırırsan bu iyi.

Arttıramazsanız.

Hocam arkadaşın bahsettiği SSD SATA girişli büyük ihtimalle SATA istiyor.

Fury e-sports diyenleri duydum.
Berbat. Uzak durun o tür ürünlerden.

M.2 yuvanız var mı, SATA SSD mi istiyorsunuz?

400 - 500TL daha koyup HDD falan alsanız olmaz mı? 480GB üstü SATA SSD bulunamaz 650TL.

Hocam arkadaşın bahsettiği SSD SATA girişli büyük ihtimalle SATA istiyor.
En çöp SSD de alsa HDD'den iyidir. SSD yerine HDD alın demeniz çok anlamsız olmuş.

Berbat. Uzak durun o tür ürünlerden.

M.2 yuvanız var mı, SATA SSD mi istiyorsunuz?

En çöp SSD de alsa HDD'den iyidir. SSD yerine HDD alın demeniz çok anlamsız olmuş.

Hocam SATA SSD 650TL'ye bulunabileceğini düşünmüyorum anlamsızca fazlaya satılıyorlar, en berbat SSD HDD'den iyi ise Fury e-sports alsın kafasına gidiyor. :D

Hocam SATA SSD 650TL'ye bulunabileceğini düşünmüyorum anlamsızca fazlaya satılıyorlar, en berbat SSD HDD'den iyi ise Fury e-sports alsın kafasına gidiyor. :D
bilmiyorum valla hocam sata aparatı aldım SSD almadım daha işte önerilerinizi bekliyorum

Bütçe biraz arttırırsan bu iyi

Arttıramazsanız

sata önerebilir misin

Bu fiyat bandında SATA SSD pek kalmadı. Doğru düzgün model yok. Pek iyi olmasa da hiç yoktan iyidir:

Hayır, Fury yerine en azından bilindik ürünler var. Ki onu geçtim, Fury bile alsa HDD'den iyi olacağı kesin. Performans anlamında diyorum bunu. Şimdi Fury tavsiye ettiniz deme. Şu devirde HDD asla ana disk olarak kullanılmamalı, aşırı yavaş disk. En kötü SSD karşısında dahi performans açısından şansı yok.

Ki sen diyorsun ki 400-500 daha koy HDD al. İnanılmaz saçma bu. 1000 TL verdikten sonra Samsung 870 Evo 500 GB alıyor. Neden HDD alsın? Söylediğin şeyde mantık var mı sence?

Bu fiyat bandında SATA SSD pek kalmadı. Doğru düzgün model yok. Pek iyi olmasa da hiç yoktan iyidir:

Hayır, Fury yerine en azından bilindik ürünler var. Ki onu geçtim, Fury bile alsa HDD'den iyi olacağı kesin. Performans anlamında diyorum bunu. Şimdi Fury tavsiye ettiniz deme. Şu devirde HDD asla ana disk olarak kullanılmamalı, aşırı yavaş disk. En kötü SSD karşısında dahi performans açısından şansı yok.

Performans anlamında tabii ki her SSD daha iyi ancak, uzun ömür olarak çoğu HDD'nin en berbat SSD'lerden çok çok daha uzun okuma yazma hızı bozulmadan kaldığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı