650 TL'ye Ekran Kartı Tavsiyesi

Escape

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum bütçem 650 TL . Bu fiyata yakın ekran kartı önerir misiniz ?​

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Gtx 760 al rahatına bak sen dersen ki ben kendimi zorlarım dersen Asus Gtx 770 almanı tavsiye ederim.

İşlemçi Olarak Bunu Almayı Düşünüyorum ; FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 32nm İşlemci - 938 Soket - İşlemciler - Vatan Bilgisayar , Yeni Ram , Anakart Ve Hardisk Alıcağım , Bunlar içinde bir öneri verir misiniz? Bir De Ben Oyun Videoları Çekiyorum Bu Ekran Kartı Yeterli Olur mu?

Diğer parçalar için ayırdığın bütçe ne kadar, ya da daha doğrusu tüm bütçen ne kadar? Ona göre sana bir sistem hazırlayalım. Bir de şunu soracağım, oyun dışında "video editleme, çizim" işleriyle uğraşacak mısın?

Diğer parçalar için ayırdığın bütçe ne kadar, ya da daha doğrusu tüm bütçen ne kadar? Ona göre sana bir sistem hazırlayalım. Bir de şunu soracağım, oyun dışında "video editleme, çizim" işleriyle uğraşacak mısın?

1.300 TL , video editleme, çizim işleriyle de uğraşacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı