650 TL'ye kadar şarjı uzun giden Bluetooth kulaklık önerisi

clkhkn33

Hectopat
Bütçem maksimum 650 TL. 6-7 saat boyunca şarjı dayanabilecek, uzun yolculuklarda kullanabileceğim, ses kalitesi bakımından beni üzmeyecek bir kulaklık arıyorum. Mikrofonu, tuşları vs hiç önemli değil. Önemli olan ses kalitesi ve şarjı. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Daha bugün kardeşim için aldık, ben de QCY'nin ANC'li Melobuds modelini kullanıyorum 3 aydır. Markadan memnunum. Attığım kulaklık 60 saate yakın pil ömrü sunuyor, ses kalitesini bizzat deneyimledim, maalesef uzmanı sayılmam ama ses kalitesi tatmin etti diyebilirim. Ses yüksekliği gayet iyi, basslar çok iyi diyemem. Ama uzun ömür konusunda sizin isteğinizi karşılar diye düşünüyorum. Yapısı gayet esnek, kulakları dönüyor ve katlanabiliyor. Kulağı tamamen içine alıyor, dış sesi olabildiğince azaltıyor. Aktif bir gürültü önleme yok tabii ki bu fiyata göre.

Daha bugün kardeşim için aldık, ben de QCY'nin ANC'li Melobuds modelini kullanıyorum 3 aydır. Markadan memnunum. Attığım kulaklık 60 saate yakın pil ömrü sunuyor, ses kalitesini bizzat deneyimledim, maalesef uzmanı sayılmam ama ses kalitesi tatmin etti diyebilirim. Ses yüksekliği gayet iyi, basslar çok iyi diyemem. Ama uzun ömür konusunda sizin isteğinizi karşılar diye düşünüyorum. Yapısı gayet esnek, kulakları dönüyor ve katlanabiliyor. Kulağı tamamen içine alıyor, dış sesi olabildiğince azaltıyor. Aktif bir gürültü önleme yok tabii ki bu fiyata göre.
Aynı üründen ben de kullanıyorum, normalde baslı müzikler dinliyorsanız ses kalitesi tatmin etmeyebilir fakat uygulaması üzerinden hazır bas ayarı var onu seçtiğiniz zaman gayet güzel bir deneyim sunuyor. Ayrıca şarjı da çok iyi gidiyor, %80 pil seviyesinde 1 haftadır devam ediyorum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı