650 TL’ye Mekanik Klavye Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Edwin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 380
Bunu kullanıyorum, öneririm. Yorumum da mevcut. Mekaniğin ötesi optik anahtar. Daha fazla kullanım ömrü, mekanikler gibi oksitlenme, çift tıklama sorunu yok. İlk bloody kullandı, sonra bu teknolojiyi RAZER da kullandı. Geçenlerde Corsair de tanıttı. Asus da tanıttı diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam. Bir araştırırsanız farkı anlarsınız.

Bunu kullanıyorum, öneririm. Yorumum da mevcut. Mekaniğin ötesi optik anahtar. Daha fazla kullanım ömrü, mekanikler gibi oksitlenme, çift tıklama sorunu yok. İlk bloody kullandı, sonra bu teknolojiyi RAZER da kullandı. Geçenlerde Corsair de tanıttı. Asus da tanıttı diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam. Bir araştırırsanız farkı anlarsınız.
Önceleri araştırmıştım ama derinlemesine inmedim tavsiyeniz üzerine detaylı inceleyeceğim teşekkürler.

Clicky switch sorun olmayacaksa MSI GK50 Elite Kailh Box White switch versiyonu 700 civarına bulunabiliyordu.

Switch olarak araştırdığım üzere red ve blue switch’in ortası olan brown switchde karar kıldım. White switche de detaylı bakacağım teşekkürler. Ayrıca benim düşündüğüm klavye hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı