650 TL'ye oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
650

XJuandah

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçe biraz düşük biliyorum fakat sormak istedim gene de 650 TL gibi bir bandda bulunan bir oyuncu kulaklığı bakıyorum önerisi olan var mı Valorant tarzı oyunlar oynuyorum ses kalitesi önemli yani benim için.
Not: Kapıda ödeme ilk tercihim ona dikkat ederseniz sevinirim. :)

GameNote H2002D Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunu öneririm ama kapıda ödeme ile internetten kulaklık alışverişi biraz zor sanki.

Bunu öneririm ama kapıda ödeme ile internetten kulaklık alışverişi biraz zor sanki.

Bu bütçede asla alınmaz, eskiden 130 lirayken idare ederdi. Fakat H2016D bundan çok daha kaliteli.

Pek bilgim yok kusura bakmayın kulaklık ile ilgilide ilk kez duydum ismini de iyi midir 3-4 yıl götürürmü yani?

Bu bütçede asla alınmaz, eskiden 130 lirayken idare ederdi. Fakat H2016D bundan çok daha kaliteli.

Ne önerirsiniz peki.

2016D nin yerine tercih etmezdim. Fiyatı da çok artmış, aynı performax xotran gibi overprice bi hale gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı