6500-10000 TL bandında telefon önerisi

Bütçe
6500-10.000 TL

imsena

Picopat
Makaleler
4
Huawei hariç telefon arıyorum. iPhone istemiyorum zaten bu fiyata yok. Minimum tutar 6500 TL bu tutarın altında önermeyin. Maksimum tutar 10.000 TL bu fiyatın 1 TL üstünde önermeyin. Gece video çekimleri yapıyorum araç içerisinde kamera benim için önemli bir de 128 GB ve üstü hafızası olursa çok sevinirim. Ayrıca ekranı 90Hz tazeleme hızında olsun. Ve son olarak Türk markası önermeyin.

A34 teyzeme aldık. Kamera idare eder. S20fe ile kamera arasında çok fark var neyazıkki. Ha kötü kamerası yok. Giriş seviyesi nekadar iyi ise okadar iyi a34.siz iyi kamerası olsun diyorsanız alacağınız cihaz Ne yazıkki S20fe. s20fe amiral gemisi cihaz olduğu için kamerası ve özellikle selfie kamerası çok iyi. Karar sizin.

A34 teyzeme aldık. Kamera idare eder. S20FE ile kamera arasında çok fark var neyazık ki. Ha kötü kamerası yok. Giriş seviyesi ne kadar iyi ise o kadar iyi a34.siz iyi kamerası olsun diyorsanız alacağınız cihaz ne yazık ki S20FE. S20FE amiral gemisi cihaz olduğu için kamerası ve özellikle selfie kamerası çok iyi. Karar sizin.

A serisi düşünmüyorum çünkü annemde ve babamda var iki tane ikisi de çok kötü.

İkinci elden temiz bulursam S20FE, sıfır bulursam Note 10 Pro alacağım mesaj yazan herkese çok teşekkürler.

Geri
Yukarı