6500-6700’e RTX2060 Sistem Toplama

Bütçe
6500-6700

TheLara

Centipat
Bir cok süredir bu konu baslıgında acıyorum fakat hic mesaj alamadım. RTX2060’lı sistem almak istiyorum. Coktandır arıyorum arastırıyorum fakat güzel bir sey bulamadım. Hazır sistem de olabilir ya da toplayadığınız bir sistem varsa önerebilirseniz cok sevinirim. Bütcem de 6500-6700 arası en fazla 6850'ye cıkabilirim sanırsam.
Bir cok süredir bu konu baslıgında acıyorum fakat hic mesaj alamadım. RTX2060’lı sistem almak istiyorum. Coktandır arıyorum arastırıyorum fakat güzel bir sey bulamadım. Hazır sistem de olabilir ya da toplayadığınız bir sistem varsa önerebilirseniz cok sevinirim. Bütcem de 6500-6700 arası en fazla 6850'ye cıkabilirim sanırsam.
Cevap alabilirsem cok iyi olacak :D

Cevap alabilirsem cok iyi olacak :D.

Islemci de Intel AMD falan ayriminiz var mıdır?
Ya da herhangi bir parçada şu marka istiyorum gibi.

Cok tesekkür ederim peki ekran kartı disinda diğer bileşenler iyi midir?

Kasayı değiştirme imkanınız varsa değiştirebilirsiniz birkaç hafta önce Corsair Spec Delta modelli olarak 6799 olan kasa şimdi Power Boost gibi dandik bir marka kasa ile 6899 kasayı Thermaltake veya Corsair yaparsanız tadından yenmez. :)
Onun dışında bütün bileşenleri gayet iyi.

Kasayı değiştirme imkanınız varsa değiştirebilirsiniz birkaç hafta önce Corsair Spec Delta modelli olarak 6799 olan kasa şimdi Power Boost gibi dandik bir marka kasa ile 6899 kasayı Thermaltake veya Corsair yaparsanız tadından yenmez. :)
Onun dışında bütün bileşenleri gayet iyi.
Cok tesekkür ederim peki aklıma su takıldı kasa da cok fazla ısınma olur mu yani bundan korkuyorum acıkcası biraz,sıvı soğutma almam gerekir mi ve bu sistemle yayın acabilir miyim?

Cok tesekkür ederim peki aklıma su takıldı kasa da cok fazla ısınma olur mu yani bundan korkuyorum acıkcası biraz, sıvı soğutma almam gerekir mi ve bu sistemle yayın acabilir miyim?

Çok rahat yayın açarsınız fakat soğutucuyu değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz 3600 güçlü bir işlemci fakat stok fan artık yetmiyor kasayı dediğim gibi Corsair veya Thermaltake J24 (mesh olduğu için bunu öneririm) yaparsanız hava akışı gayet iyi olacaktır soğutucu olarak biraz para biriktirip Arctic e-Sports Duo34 modelini alabilirsiniz.
Sıvı soğutmaya OC yapmadığınız sürece aynı anda bir sürü oyun oynamadığınız sürece gerek duyulmaz. :)
Yerinizde olsam biraz stok fan ile idare eder oyunumu oynardım param birikince de soğutucu vs. alıp yayın açardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı