6500-7000 TL PC toplama

Kasa için bütçeyi belirtin biz ona göre bişeyler bakalım.
İnternete direk araştırdığım da kasa ike ilgili bir inceleme bulamadım ancak bir sistem toplama videosunda bahsedilmiş ve kaliteli olduğu söyleniyor. Sanırım bu kasada karar kılacağım. Kasa bütçesini max 750 800 TL olarak düşünüyorum.

İnternete direk araştırdığım da kasa ike ilgili bir inceleme bulamadım ancak bir sistem toplama videosunda bahsedilmiş ve kaliteli olduğu söyleniyor. Sanırım bu kasada karar kılacağım. Kasa bütçesini max 750 800 TL olarak düşünüyorum.
Pardon kasa derken sistem anlamında demiştim. Tam açıklayamadım.

TOTAL: 4323

MSI parçaların indirimi her an bitebilir elinizi çabuk tutun. Fiyat fazla gelirse başka bir model 1660 veya RX 590 seçebilirsiniz.

TOTAL: 4323

MSI parçaların indirimi her an bitebilir elinizi çabuk tutun. Fiyat fazla gelirse başka bir model 1660 veya RX 590 seçebilirsiniz.
Sağolun hocam aslında ay başını bekliyordum ama biraz sıkıştıracağız artık sağolun tekrar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı