6500-8000 bin TL laptop önerisi

ömürlük dediğim 7-8 yıl gitsin sonuçta oyun oynanmayacak günlük işler için
Acer Swift 3 veya Matebook 14 alabilirsiniz. Matebook 14'e çıkamam derseniz D14 modelini öneririm. Şahsen kullanıyorum. Tamamen ablanızın ihtiyaçları için üretilmiş.

Bu arada D14'ü Eylül ayında 4500'e aldım. Fiyatı uçmuş, üzücü.

Fazla pahalı bir şeye gerek yok gündelik işler için ve 1-2 oyun için.
Ayrıca oyun için laptop önermem fiyatının karşılığını verebilecek bir şey yok.

Acer Swift 3 veya Matebook 14 alabilirsiniz. Matebook 14'e çıkamam derseniz D14 modelini öneririm. Şahsen kullanıyorum. Tamamen ablanızın ihtiyaçları için üretilmiş.

Bu arada D14'ü Eylül ayında 4500'e aldım. Fiyatı uçmuş, üzücü.
linux nasıl oluyor anlamadım windows ile ne farkı var

linux nasıl oluyor anlamadım windows ile ne farkı var
Linux ücretsiz bir işletim sistemidir. Önceden Windows kullanıyorsa zor gelebilir başta. D14 ile beraber Windows 10 Home geliyor. Acer Swift 3 sanırım Linux ile geliyor. OEM veya Orijinal bir Windows 10 lisansı satın alıp içine Windows 10 kurmanız gerek Linux ile kullanmak istemezseniz.

Linux'ta oyun da oynayabilirsiniz ancak daha çok yazılım ile ilgilenenler tercih ediyor. Oyun kütüphanesi kısıtlıdır. İki işletim sisteminde de günlük işlerinizi ofis işlerini rahatlıkla halledebilirsiniz. Linux'a herhangi bir ücret ödemezsiniz, Windows 10 Lisansı ücretlidir. Windows daha kolay ve pratiktir.

Linux ücretsiz bir işletim sistemidir. Önceden Windows kullanıyorsa zor gelebilir başta. D14 ile beraber Windows 10 Home geliyor. Acer Swift 3 sanırım Linux ile geliyor. OEM veya Orijinal bir Windows 10 lisansı satın alıp içine Windows 10 kurmanız gerek Linux ile kullanmak istemezseniz.
14 alırsak windows ile kullanabilirmiyiz peki

Yeni konular

Geri
Yukarı