6500 Gaming laptop tavsiyesi

Blackflioww

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar,
Aklımda birkaç tane bilgisayar vardı. Hem tavsiyelerinizi hem de atacağım PC'lere yorumunuzu almak istiyorum.

Daha iki gün önce 6400 idi. Dün 6700 oldu ve bugün 7000'e kadar geldi. Yorumunuz nedir? İleride artmaya devam mi eder yoksa düşer mi?

Bunun fiyatı da uygun. Nasıldır bu cihaz acaba?

Bir de şöyle bir cihaz var.

Evet arkadaşlar, ne dersiniz? Baya arada kaldım. Yorum ve tavsiyelerinizi beklerim.

2. laptop güzeldir hocam. 3. de Asus zammı koymuş biraz. Depolama sizin için önemliyse Asus' u alın.

Ayrıca 1.'nin fiyatının düşeceğini sanmam yükselecektir. Doların artık düşmesi çok zor gibi duruyor. Yakaladığınız yerden alın derim fiyatlar daha da artmadan.

2. laptop güzeldir hocam. 3. de Asus zammı koymuş biraz. Depolama sizin için önemliyse Asus' u alın.

Ayrıca 1.'nin fiyatının düşeceğini sanmam yükselecektir. Doların artık düşmesi çok zor gibi duruyor. Yakaladığınız yerden alın derim fiyatlar daha da artmadan.

Ikinci laptop istediğim oyunları açar değil mi? Sistemi güzel gibi ve fiyatı da (şuanki piyasaya göre) uygun.

Korkarım bu saatten sonra elektronik anlamda ülkede bir şeylerin indirime girmesi düşük bir ihtimal. 3. PC ryzen 3000 serisi fakat bence 3 laptop arasında oyun için en mantıklı olanı.

Ikinci laptop istediğim oyunları açar değil mi? Sistemi güzel gibi ve fiyatı da (şuanki piyasaya göre) uygun.
Şuan birinci önerindeki laptoptan yazıyorum birebir tamamen aynı. Önce Asus olanını sipariş etmeyi düşünüyordum ama gerek tasarım gerek hoparlör ve yan panel yerleşimi olsun çok eski tasarım yenilikçi değil açıkçası verdiğim paradan sonra görünüşe de önem veririm. Acer hakkında pek yorum yapamam ama HP'nin işlemcisi daha iyi. Fakat HP olanı alırsan undervolt yapman gerek eğer undervolt yaparsan işlemci 60 dereceyi geçmiyor. Bana kalacak olursa kesinlikle HP olanı öneririm yeni nesil kasa tasarımına geçtiğinden beri çok iyi. Laptopla ilgili bir sorun var sa cevaplayabilirim.

Kardeşim o paraya gider... Şaka şaka korktun değil mi? :)
ASUS SSD bakımından en iyisi.
HP görünüş bakımından en iyisi (bana göre)
Benim fikrim ASUS almanız yönünde...

Şuan birinci önerindeki laptoptan yazıyorum birebir tamamen aynı. Önce Asus olanını sipariş etmeyi düşünüyordum ama gerek tasarım gerek hoparlör ve yan panel yerleşimi olsun çok eski tasarım yenilikçi değil açıkçası verdiğim paradan sonra görünüşe de önem veririm. Acer hakkında pek yorum yapamam ama HP'nin işlemcisi daha iyi. Fakat HP olanı alırsan undervolt yapman gerek eğer undervolt yaparsan işlemci 60 dereceyi geçmiyor. Bana kalacak olursa kesinlikle HP olanı öneririm yeni nesil kasa tasarımına geçtiğinden beri çok iyi. Laptopla ilgili bir sorun var sa cevaplayabilirim.

Hocam yeni mi aldınız? Ben bilgisayar mühendisliği okuyacağım için laptopun tasarımı nasıl olmalı pek bilemedim. Asus tasarımı sade, hp ise oyun bilgisayarı tadını veriyor gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı